Rossinin keyfine diyecek yok

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi


MotoGP’de Malezya Grand Prix’sini üçüncü sırada tamamlayarak MotoGP kariyerindeki 7. galibiyetini de elde eden Valentino Rossi’nin keyfine diyecek yok.
Rossi’nin son yarıştaki üçüncülüğünün ardından elde ettiği puanlar, kendisini takım arkadaşı Jorge Lorenzo’nun 41 puan ötesine taşıyarak artık yenilemez bir duruma getirmişti. “Bu son derece mükemmel bir başarı” diyen 30 yaşındaki İtalyan, kendine has sıra dışı hareketleri eşliğinde şunları kaydetti:

“Bu benim bütün kariyerimin 9′uncu, MotoGP kariyeriminse 7′inci şampiyonluğu. Bu süreçte bana her türlü sağlayan Yamaha ekibine son derece müteşekkirim. Bu başarıyı onlarla paylaşıyorum. Takım arkadaşım Lorenzo da, özellikle sezonun başında o kadar ciddi bir rekabet sergiledi ki, daha önce hiçkimse beni bu kadar zorlamamıştı.”
Kaynak:Türkiye F1
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Çok çaliştı ve başardı
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt