Tavsiye Root, Rom Ne Önerirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Root, Rom Ne Önerirsiniz?
Arkadaşlar telefonu rootlama konusunda, rom yükleme konusunda çok kararsızım. Telefon (Note 2) daha haziran da alındı. Garanti konusu var. Root rom konusunu da tam bilmiyorum. Fakat telefonu da tam performansla kullandığımı düşünmüyorum. Ne önerirsiniz?

Luck Star

Luck Star

Üye
Performansı bayaaaa hatta hiç abartmadan aşırı artırıyor bunu kendi deneyimimle söylüyorum

Ancak garantin sıkıntısı var gülü seven dikenine katlanır.

Bana sorarsan isterse menüde bile kassın yinede bişey yapmam Telefon ağırlaştıysa illaki bi nedeni vardır.

• Beğen
Tepkiler: mks740
mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Yinede bişey yapmam derken neyi kastettin :) Hangi romu kullanıyorsun peki?

Luck Star

Luck Star

Üye
Yinede bişey yapmam derken neyi kastettin :) Hangi romu kullanıyorsun peki?

şuana kadar android kendi telefonum olarak kullanmadı baba abi derken az çok farkettim androidlerdeki olay.. iphone 3 ten beri tüm seri var 5 hariç .. ama android hakkında baya bilgim var gerçekten rom atınca baya hızlanıyor

• Beğen
mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Triangle Away ile sayaci sifirlayip unroot edebilirsin. Kvk anlamiyor zaten kimse anlamaz o islemleri yapinca

• Beğen
monteboy

monteboy

Üye
ilk önce güzelce araştır ondan sonra yap garantiyi takmana gerek yok eski haline çevirebilirsin. bir kez yaptığında bir daha eskiye dönmek istemezsin ;)

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam direk yumulurdum. Şimdi sıfırında cillop gibi yepisyeni Z1 alsam direk rootlarım mesela ya da note3 hiç farketmez. Androidin olayı bu :D

Araştır, iyice öğren ama bu işler birazda deneye deneye öğreniliyor...

• Beğen
mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Performans olarak farkedilir bi artış var diyorsunuz o zaman.. Peki hangi romu tavsiye edersiniz?

Üst Alt