Root olmadan gamecih vb kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

lokolok

Üye
    Konu Sahibi
Root olmadan gamecih vb kullanma
Arkadaşlar root etmeden gamecih gibi programlar kullanabiliyomuyuz eğer bi yolu varsa söylermisiniz

FeC!

FeC!

Üye
Malesef

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

alihan86

Üye
Kardeşim Rootsuz Olmaz Bide, Rootdan nie bu kadar korkuyosunuz ya :D garanti falan götürmüyor.
biri tutturmuş root garanti götürür die, herkes öyle devam ediyor. 5 dk lik bi işlem yapcaksın ve özgürsün.
rootlu garantiye yolladım yapıldı geldi :D

said1453

Üye
Guzel kardesim samsungu aradim sordum rootlu olursa kapsam disi olur dedi

erenduru

Üye
Yaa bende istiyorum çünkü pcem bozuk root yapacak bi program verin o zaman ya bende gamecih falan kullanmak istiyorum pcsiz nasil root atilir lutfen söyleyin

GreaTH

GreaTH

Üye
Kardeşim Rootsuz Olmaz Bide, Rootdan nie bu kadar korkuyosunuz ya :D garanti falan götürmüyor.
biri tutturmuş root garanti götürür die, herkes öyle devam ediyor. 5 dk lik bi işlem yapcaksın ve özgürsün.
rootlu garantiye yolladım yapıldı geldi :D

Yanlıs Bilgi Vermeyin. Root Garantiden Cikarir

pnshr38

Üye
Yanlıs Bilgi Vermeyin. Root Garantiden Cikarir
yanlış bilgi vermeyin root garantiden çıkarmaz bootloader kilidini açmak garantiden çıkarır ve şu an çoğu cihazın çoğu sürümüne bootloader kilidini açmadan root atmak mümkün
"Rootsuz android şoförsuz arabaya benzer şoför olmazsa o araba ne işe yarar"

GreaTH

GreaTH

Üye
yanlış bilgi vermeyin root garantiden çıkarmaz bootloader kilidini açmak garantiden çıkarır ve şu an çoğu cihazın çoğu sürümüne bootloader kilidini açmadan root atmak mümkün
"Rootsuz android şoförsuz arabaya benzer şoför olmazsa o araba ne işe yarar"

Rootlu sekilde Telefonu boz bakayim Teknik servis o Telefona Bakabilcekmi :)

Son düzenleme:

pnshr38

Üye
Kardeş sallamıyorm bak 3-4 kişi tanıyorm rootlu garantiye gönderen tamir edilip geri alan zamanında baya soruşturdum ben bu mevzuyu root atmadan önceyine de siz bilirsiniz tabi ister root atın ister atmayın karar sizin

KRALTARIK

Üye
Valla iki defa garantiye yolladım bootloader kirik rootlu bicimde ikiside geldi garanti dahilinde ikincisinin yazilimini.bozmustum.hatta :)

• Beğen
Tepkiler: pnshr38

Misafir - 236852

Pc siz root nasıl atılır söylermisiniz

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Adam bir soru sormuş konu garanti kapsamı kavgasına dönmüş :ehe

Üst Alt