RomPatcher+ v2.1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
RomPatcher+ v2.1

Final v2.1 Yenilikler;

Düzeltme: domainsrv.exe otomatik yama seçiminde düzgün çalışmama hatası ve uyarıları düzeltildi.
Düzeltme: +superpage düzgün çalışması bu sürümde sağlandı.
Geliştirme: 5mb'a kadar yama dosyaları çalıştırma desteği eklendi.
Geliştirme: Yama başlangıcındaki bilgi ve hata mesajları kaldırıldı.
Kaldırılan: Kayıt dosyaları oluşturma özelliği kalktı.
Kaldırılan: Program açılışında beta mesajı kalktı.

Tested N95 v31.0.017

Türkçe Açıklama: Smallville.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: JAGLER-25, habib ordu, taha ve 4 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.:oke:

TheRkuT

TheRkuT

Üye
HelloOX ile birlikte yüklenen Rom Patcher vardı telefonumda (N95 8Gb), üstüne bunu yükledim, elimdeki bir kaç yamayı (12 ay işlem kaydı, büyük menü simgeleri, bekleme ekranından ajandayı kaldırmak vs.. vs.., yamaları uygularken bekleme ekranı açıktı) uyguladım, uygularkende otomatik olarak yamaları uygula dedim telefon kilitlendi yeniden başlattım, telefon tam olarak açılmadan saat ve tarih gözüküyor şebeke gözükmeden telefon yeniden başlıyor. Sürekli telefon yeniden başlatıyo kendini. Böyle bir sorun ile daha önce karşılaşan var mı arkadaşlar?

Not 1: Kalem tuşuna basık tutarak telefonu açtığımızda bilgisayardaki güvenli mod mantığı gibi telefondaki programlar ilk başlangıçta açılmıyormuş, denedim fakat işe yaramadı yine aynı şekilde telefon kendini sürekli resetliyor...

Sonuç; Telefonu formatladım, tekrar kurduktan sonra burada verilmiş olan rompatcher'ı yükledim. Herhangibir yamayı aktif hale getirmeden telefonu yeniden başlattım ve aynı sorun yine çıktı. Sorun yamalardan değil RomPatcher'ın kendisinden kaynaklı imiş. N95 8Gb'da bunun gibi bir sorunla başka karşılaşan arkadaş var mı?

xxxx1000

Üye
arkadaslar bunun icinde birsuru dosya var bunlarin hangisini ve hangi sırayla yukliycez bilgisi olan varmi

ekremfm

Üye
istelinen dosyaya izin verilmedi neden bu cıktı karşıma

punqermojo

Üye
teşekkürler eline koluna saglık..

exerion34

Üye
olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt