Rom'dan anlayanlar bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet.dp

Üye
    Konu Sahibi
Rom'dan anlayanlar bakarmısınız
Günaydın arkadaşlar, ben 21.08 tarihli cm11 rom'un üzerine 31.08 tarihli cm11 yükledim rom çalışıyor fakat bazı sorunlar var örneğin; tuş kilidini şekil ile açmak yok , ayarlara girip arama yaptığımda "dolaşım" yazar yazmaz aşağıda "dolaşım çubuğu etkinleştir" diye bir seçenek beliriyor ona tıkladığımda dolaşım çubuğu diye birşey göremiyorum. sanıyorum ki romda bunlar mevcut ama ben bazı sebeplerden dolayı göremıyorum. Yardımcı olur musunuz

MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
Telefonunun ram i azdır ve bazı özelliklerini sistem desteklemiyordur. Marka ve modelini yazar mısın lütfen.

Ahmet.dp

Üye
    Konu Sahibi
wonder ama baska romlarda o özellikler çıkıyodu

MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
Büyük ihtimalle ROM hatasıdır kardeşim.

Ahmet.dp

Üye
    Konu Sahibi
acaba temiz kurulum olmadı ondan mı çunku bı kere daha oldu bana bu sonra aynı romu tekrar kurdum duzeldı ama nasıl yaptım bılmıyorum

mürteza16

mürteza16

Üye
Samsung rom bölümünde galaxy wonder cm11 konusuna yazarsan daha kolay cevap alırsın.

Zte Blade Orange San Francisco Cihazımdan MaxiCep Android Uygulaması ile gönderildi.

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence temiz kurulum yapmadigindan dolayi en iyisi dalvik ve wipeleri yap sonrakur

Ahmet.dp

Üye
    Konu Sahibi
hepsini yaptım stock rom kurdum sonra bunu kurdum o da olmadı temız kurulumdan oldugunu bılıyorum gene bole bıse olmustu ama temızledım acaba nerde eksik var

MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
hepsini yaptım stock rom kurdum sonra bunu kurdum o da olmadı temız kurulumdan oldugunu bılıyorum gene bole bıse olmustu ama temızledım acaba nerde eksik var
Sıfırlama yetkin varsa sıfırla.

byAndroid

byAndroid

Üye
O zaman rom sorunludur zaten bildigim kadariyla cyanogenmod offical cikarmiyo wonder a. Wonder iicin cyanogen portluyorlar baska cihazlarin oyle deilmi

Üst Alt