Rom

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EpsilonMurat

Üye
    Konu Sahibi
Rom
Arkadaşlar PCsuite hani telefonun hafızasını falan gösteriyor ya.Bana telefonun ROM'unu gösteren bi program lazım heralde böyle bi program vardır.Eğer varsa sizlerde programı konuya eklerseniz sevinirim.Şindiden teşekkürler.Emeğe Saygı

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
walla bi ara verilmişti öle bi program yararli dosyalar dokumanlar bolumunde bulabilirsin

EpsilonMurat

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(EpsilonMurat &#064; Dec 20 2005, 04&#58;56 PM) [post=231726]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar PCsuite hani telefonun hafızasını falan gösteriyor ya.Bana telefonun ROM&#39;unu gösteren bi program lazım heralde böyle bi program vardır.Eğer varsa sizlerde programı konuya eklerseniz sevinirim.Şindiden teşekkürler.Emeğe Saygı
[/b][/quote]

Ya arkadaşlar soruyu biraz karışık sormusum galiba bana Telefonun ROM&#39;unu bilgisayarda gösteren bi program lazım...yani bilgisayardan telefonun hafızasını gördüğüm gibi romunu da görmek ve hatta mümkünse değiştirebilceğim bi program lazım vardır heralde böyle bi program yoksa bu romları nasıl yükleceklerdi ki... Konuya eklerseniz programı sevinirim.Şimdiden teşekkürler ..Emeğe saygı gösterelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt