[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10 Rom Yükleme [ Android 4.1.2 ]

Sponsorlu Bağlantılar

oktayasa

Üye
bu video gercek mi acaba gercekten.senin tanidigin biri mi avasat.cunku menude cok sayida uygulama vardi.mini 2 de ekrana o kadar uygulama sigmiyo diye dusundum ama insallah gercektir de kavusuruz jelly bean e.

avast

avast

Üye
kardes kamera calisiyo bende caliatirdim hem cm10 cikti yeni onu yukle direk aciliyo kamera ama resim cekmek icnn marketten cam fv falan gibi pro lazim ama calisiyo sorunsuz deneyebilirsim cm10 son guncelleme fix stabil hersey calisiyo hotspot disinda

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Linkler Yenilendi. Kamerada Çalışıyor. Ama Foto Çekmek için Gerekli Dosyayı İndirince Her şey Tamam Oluyor:oke:

avast

avast

Üye
New cm10.1 mi kullanıyorsun 10 mu ben kararsız kaldim

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
ilk başta bende karar veremedim sana soracaktım sende kapalıydın. Sonra tek tek denedim. En Uygunu 10.1 bende 10.1 kullanıyorum.

avast

avast

Üye
artıları nelerdir arkadaş 10 da 4445 antutu skoru almis

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
artıları nelerdir arkadaş 10 da 4445 antutu skoru almis
artıları benim için tasarım ve android sürümü. performans benim için pek fazla önemi yok. apk uygulamalarla performans ı karşılıyorum

avast

avast

Üye
ben yukledimde benim icin stabillik on srada aradıgım gibi deigldi

mıstıkcan55

Üye
kardeş apkyı yükleyince kaöera çalışıyomu ?

avast

avast

Üye
evet

• Beğen

mıstıkcan55

Üye
resim çekince donuyo resim yeşil oluyo onu nasıl düzeltebirim .s

mıstıkcan55

Üye
yükledim

- - - Eklendi - - -

yükledim

tembiya26

Üye
Arkadaşlar ben telefonumu dün rootladım ancak hiç memnun kalmadım . Eski orjinal sürümüne getirmek istiyorum ancak nasıl yapıcağımı bulamadım . Şuan telefonumu kullanamıyorum yardım edebilirmisiniz ?

avast

avast

Üye
forumda konusu va kardesim new man ın konusu bak bulurusn

deadhmachine

deadhmachine

Üye
kardeşim o kamera programını yükledim fakat kamera sürücüsü açılırken bir hata oluşdu cihazın yeniden başlatılması gereke bilir diyo başlatıyorum gene aynı cm10 4.2.1 kullanıyorum

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim o kamera programını yükledim fakat kamera sürücüsü açılırken bir hata oluşdu cihazın yeniden başlatılması gereke bilir diyo başlatıyorum gene aynı cm10 4.2.1 kullanıyorum
kamera uygulamasını açınca mı öyle diyo. yoksa normal kamerayı mı açınca ?

• Beğen
Tepkiler: deadhmachine
deadhmachine

deadhmachine

Üye
Dun direk uygulamayi acinca ole diyodu cwm moda girdi telefon ve cikamadim.bende stock rom attim.sorada caynogen mod u tekrar kurdum sorun ortadan kalkdi artik ceke biliorum tesekkurler

• Beğen
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: deadhmachine

Üst Alt