[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10 Rom Yükleme [ Android 4.1.2 ]

Sponsorlu Bağlantılar

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
orada ne görünüyor? hiç bir şey mi yok. yoksa üçgen play tuşu var mı?

Owermars28

Üye
konu çok detaylı çok güzel anlatmışsın eline sağlık ama şu play storeyi bir türlü kuramadım romdakinin aynısını yapıyorum telefonu açıyorum yüklenemedi diyor onunda bir anlatımını tam yazsan mesela ilk başta telefonu formatlıcazmı wipe felan vardı

- - - Eklendi - - -

ya yaptım Unfortunatelyi Setup Wizard has stopped. diye hata veriyor oka basıyorum sürekli aynı hatayı veriyor bir türlü çözemedim
:vur

avast

avast

Üye
konu çok detaylı çok güzel anlatmışsın eline sağlık ama şu play storeyi bir türlü kuramadım romdakinin aynısını yapıyorum telefonu açıyorum yüklenemedi diyor onunda bir anlatımını tam yazsan mesela ilk başta telefonu formatlıcazmı wipe felan vardı

- - - Eklendi - - -

ya yaptım Unfortunatelyi Setup Wizard has stopped. diye hata veriyor oka basıyorum sürekli aynı hatayı veriyor bir türlü çözemedim
:vur

kardes telefonu recovery de ac tun tuslara basip iste sonra instal sd card a bas gapp dosyasi olmasi lazim google play i indir yoksa linkini atayim romu nasi yuklediysem o dosyayida ayni sekilde kur reboot at yapamazsan pm yada burdan yaz

- - - Eklendi - - -

orada ne görünüyor? hiç bir şey mi yok. yoksa üçgen play tuşu var mı?

cwm6 yuklemeden kendi recoverysiyle jeally bean kurulmuyomu ??

Owermars28

Üye
Tm saol hallettim paylasim icin saol

Owermars28

Üye
şimdi ben bu google play yükledim orda modern combat 4 nova 3 felan yüklenebiliyor diye gösteriyor yani telefon kaldırıyor sence satın alsam telefon açarmı onu merak ettim çünkü eski romla kaldırmıyor diye gösteriyordu şimdi kaldırıyor diye gösteriyor ama karasızım ya kaldırmazsa :hmmm

- - - Eklendi - - -

birde şimdi bu telefonun hafızasını yükseltme gibi bir şansımız varmı mesela dahali hafızayla hafıza kartını birleştirebilirmiyiz

avast

avast

Üye
şimdi ben bu google play yükledim orda modern combat 4 nova 3 felan yüklenebiliyor diye gösteriyor yani telefon kaldırıyor sence satın alsam telefon açarmı onu merak ettim çünkü eski romla kaldırmıyor diye gösteriyordu şimdi kaldırıyor diye gösteriyor ama karasızım ya kaldırmazsa :hmmm

- - - Eklendi - - -

birde şimdi bu telefonun hafızasını yükseltme gibi bir şansımız varmı mesela dahali hafızayla hafıza kartını birleştirebilirmiyiz
oyle birşey var ext sd2 alanı mı ne acıyormussun bende arastırma asamasındayım arastır kim bulursa yazalım

Owermars28

Üye
tamam

- - - Eklendi - - -

merak ettiğim galaxy mini 2 modern combat 4,nova3,9mm,wild bloodu kaldırıyormu ? aranızda bunları çalıştırabilen varmı

avast

avast

Üye
tamam

- - - Eklendi - - -

merak ettiğim galaxy mini 2 modern combat 4,nova3,9mm,wild bloodu kaldırıyormu ? aranızda bunları çalıştırabilen varmı
kardesim yaz youtube a yada google wideo su cıkarsa dene :D

Owermars28

Üye
bakıyorum orda açılıyor gösteriyor ama indirdiğimde telefona atamıyorum hafıza yetmiyor diyo
mesela bu videoda nasıl yüklemiş acaba

avast

avast

Üye
bakıyorum orda açılıyor gösteriyor ama indirdiğimde telefona atamıyorum hafıza yetmiyor diyo
mesela bu videoda nasıl yüklemiş acaba
kardess bi forumda arastır istersen hafıza artırma falan diyee

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

kardes simdi bi kernel buldum rom yukler gibi yukleniyo islemci 1 ghz oldu ama hala android 2.3.6 eger antutu benchmarkta 4000 i gecerse paylasıcam

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
hani usta yeni rom nerde iki gun oldu :D

suç bende değil . moderatör ne zaman onaylarsa artık. ben o işe çok gıcık kapıyorum. yazıyı paylaşıyorum. moderatör bir hafta sonra onaylıyo :vur

- - - Eklendi - - -

avast kardeşimin dediği gibi hafıza kartını artırma diye bir şey var. Ben paylaşayım diyorum detaylı bir şekilde. ama forumda iki konu aynı anda olmadığı için çöpe gider açacağım konu

Owermars28

Üye
eğer hafıza arttırma programı sende varsa sen paylaş güzel bir şekilde sunum yap çünkü forumda ben hiç bulamadım acilende hafıza arttırma programına ihtiyaç var

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Ama kardeş çok uzun iş. önce root atmanlazım. sonra hafıza kartını bölmen lazım. son olarak link2sd apksini yükleyip onaylatacaksın

Owermars28

Üye
rootu anlatmaya gerek yok zaten bu romla otamatik romlu değilmi sendeki program nasıl bir şey mesela direk hafıza kartına mı yüklüyor ne yapıyor ?

- - - Eklendi - - -

rootu anlatmaya gerek yok zaten bu romla otamatik romlu değilmi sendeki program nasıl bir şey mesela direk hafıza kartına mı yüklüyor ne yapıyor ?

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
google ye hafıza kartı bölme yaz. önce böl

Owermars28

Üye
kardeş zaten bu romu yüklediğinde 1GHz oluyor onu öğrenmek için ayarlar>performans>işlemciye tıkladığında yazıyor 1024MHz oda 1GHz eşit oluyor

- - - Eklendi - - -

galaxy mini 2 nedense Türkiyede galaxy mini 1 kadar nedense ilgi görmedi veya galaxy ace gibi bunun nedeni ne anlamış değilim forumlarda doğru dürüst konular yok anca biz açaçazda olacak ben root için konu açtım hiç ilgi yoktu

• Beğen
Tepkiler: avast
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kimse beğenmiyo, beğenmiyo

avast

avast

Üye
kardeş zaten bu romu yüklediğinde 1GHz oluyor onu öğrenmek için ayarlar>performans>işlemciye tıkladığında yazıyor 1024MHz oda 1GHz eşit oluyor

- - - Eklendi - - -

galaxy mini 2 nedense Türkiyede galaxy mini 1 kadar nedense ilgi görmedi veya galaxy ace gibi bunun nedeni ne anlamış değilim forumlarda doğru dürüst konular yok anca biz açaçazda olacak ben root için konu açtım hiç ilgi yoktu

KARDESİM Bİ ANTUTU YAPARMISIN KAC ALACAKSIN

Üst Alt