[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10.1 Rom Yükleme [ Android 4.2.2 ]

Sponsorlu Bağlantılar

deadhmachine

deadhmachine

Üye
kardeşim ben bu romu yükledim çok güzel elinize sağlık.teşekkürler. ama bir sorunum var.eski orjinal roma geri dönmek için odin ile orjinal yazılımını yükledim telefon açılmadı.samsung yazısı geliyor.bir defa titriyor sonra iki kere daha titriyor telefon açılmıyor.samsıng yazısı gidip geliyor.yardım edebilirseniz sevinirim.

Kardesim telefonu recovery modda ac wipe data factory reset yap duzelir

emmelik

Üye
kardeşim telefon recovery moda hiç girmiyor sadece download modu açıyor diğer hiç bir şeyi açmıyor.
ilgin için çok teşekkürler.ama sorun kalmadı telefonu servise gönderdim...

deadhmachine

deadhmachine

Üye
kardeşim telefon recovery moda hiç girmiyor sadece download modu açıyor diğer hiç bir şeyi açmıyor.
ilgin için çok teşekkürler.ama sorun kalmadı telefonu servise gönderdim...

Onemli deil kardesim ama telefinun buyuk ihtimal garati disi kalmisdir haberin olsun telefonu garanti icine almak icin odin sayacini sifirla odin sayaci sifirla ile ilgili konum mevcut

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Onemli deil kardesim ama telefinun buyuk ihtimal garati disi kalmisdir haberin olsun telefonu garanti icine almak icin odin sayacini sifirla odin sayaci sifirla ile ilgili konum mevcut tabi telefnu aca bilirsen

mıstıkcan55

Üye
kardeşim ben bu romu yükledim çok güzel elinize sağlık.teşekkürler. ama bir sorunum var.eski orjinal roma geri dönmek için odin ile orjinal yazılımını yükledim telefon açılmadı.samsung yazısı geliyor.bir defa titriyor sonra iki kere daha titriyor telefon açılmıyor.samsıng yazısı gidip geliyor.yardım edebilirseniz sevinirim.
kardeşim aynı sorun bendede var recovery mod açılmıyor elim kolum bağlı kaldı lütfen bi yardım edin

aalpguzel

Üye
kardeşim aynı sorun bendede var recovery mod açılmıyor elim kolum bağlı kaldı lütfen bi yardım edin

Bende de oldu. CWM'yi yeniden yükle. Wipe data yap. Sonra orijinal romu yeniden yükle açılır.

aalpguzel

Üye

CWM yi yeniden yükle. Wipe Data yap. Orijinal romu tekrar yükle.

emmelik

Üye
yapmadığım şey kalmadı..yenıdende yükledim telefonu komple sıfırladım açılırken ünlem işareti felan da çıkmıyor.odinle orjinla yazılımı geri yükledim ama yinede açılmadı..ama neyse zatemn telefonu servise verdim 3 güne alırım telefonu...ilginiz için çok teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
yapmadığım şey kalmadı..yenıdende yükledim telefonu komple sıfırladım açılırken ünlem işareti felan da çıkmıyor.odinle orjinla yazılımı geri yükledim ama yinede açılmadı..ama neyse zatemn telefonu servise verdim 3 güne alırım telefonu...ilginiz için çok teşekkürler...
Öncelikle Geçmiş Olsun :( Telefonunuzun açılırken ünlem işareti çıkması için telefonunuzun rootlu olması gerekir. o ünlem işareti root lu olduğu anlama geliyor.

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
en iyisi ben yapmiyim nolur nolmaz tel brick olmasın sonra

- - - Eklendi - - -

en iyisi ben yapmiyim nolur nolmaz tel brick olmasın sonra

emmelik

Üye

Öncelikle Geçmiş Olsun :( Telefonunuzun açılırken ünlem işareti çıkması için telefonunuzun rootlu olması gerekir. o ünlem işareti root lu olduğu anlama geliyor.
jayır kardeşim öyle diğil rootlu olunca çıkmıyor recovery modu yükleyince odinle o zaman cıkıyor.

respection123

Üye
kardes tuş kilidi açılırken beyaz ekran geliyor. Reset Atmak zorunda kalırom

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
volum aç + kapama + home + power tuşlarına bas. menü gelecek orada wide data cache var onlara bas sonra tekrar başlat. buda olmazsa. tekrar rom at.

respection123

Üye
volum aç + kapama + home + power tuşlarına bas. menü gelecek orada wide data cache var onlara bas sonra tekrar başlat. buda olmazsa. tekrar rom at.
3 Defa tekrar yükledim. Dediğin Gibi Aynı Şekil Yüklüyorum. Rom Güzel ve hızlı Fakat Tuş Kilitleniyor Açtgıım Zaman Beyaz Ekran Geliyor?

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi

3 Defa tekrar yükledim. Dediğin Gibi Aynı Şekil Yüklüyorum. Rom Güzel ve hızlı Fakat Tuş Kilitleniyor Açtgıım Zaman Beyaz Ekran Geliyor?
bilemedim şimdi :( diğer romu deneyin

- - - Eklendi - - -

cm 10 olanı

respection123

Üye

bilemedim şimdi :( diğer romu deneyin

- - - Eklendi - - -

cm 10 olanı
onuda denedim ama yine tuş kilitlerken bembeyaz ekran geliyor.? Youtube da izledim biri yorum atmıştı beyaz ekran geliyor demişti. onlarda biraz bekleyin günceleme verecez falan demişti.

dogukan-

dogukan-

Üye
Rom budur ya

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
dogukan-

dogukan-

Üye
Ramı yukseltebilirmiyiz ?

Üst Alt