[ROM] Galaxy Mini 2 ( Gt-s6500d ) Orjinal Rom Yükleme [Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

ferramuz

Üye
bilgisayara bağlayıpda mı kapatıyım telefonu

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Telfonu kapat ,download moda al , pc (usb) ye bagla. Sonra ses acma tusuna bas.

ErenMSC

Üye
Şu anda galaxy mini 2 için en iyi stabil rom hangisi . Tavsiye

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Şu anda galaxy mini 2 için en iyi stabil rom hangisi . Tavsiye

xda'da cyanogen mod 10.1 build 7.7 konusu var. Orada eylül güncellemesi var. Onu indirip kurabilirsin. Şu an bildiğim en stabil olanı o. Kamera, video çekimi falan da çalışıyor. Şu an ben onu kullanıyorum. Ancak geçmeden önce rehberini hafıza kartına yedekle. Sonra geçince o yedek dosyasını aç "rehberle aç" seçeneğini tıkla ve böylece otomatik google rehberine eklenecek o numaralar.

ErenMSC

Üye
xda'da cyanogen mod 10.1 build 7.7 konusu var. Orada eylül güncellemesi var. Onu indirip kurabilirsin. Şu an bildiğim en stabil olanı o. Kamera, video çekimi falan da çalışıyor. Şu an ben onu kullanıyorum. Ancak geçmeden önce rehberini hafıza kartına yedekle. Sonra geçince o yedek dosyasını aç "rehberle aç" seçeneğini tıkla ve böylece otomatik google rehberine eklenecek o numaralar.
kısa zamanda bakcam. Tşk

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
ErenMSC 7340947' Alıntı:
En kısa zamanda yüklerim kardes :)
Once wipe data factory reset yap. Sonra rom yukle hafiza kart uzerinden. Sonea gapps yukle. Sonra telefonu ac. Root yetkisi aktif degilse ayarlardan supersuya gir sonra onun ayarlarina gir. İlk secenege girip onu devredisi yap. Sonra tekrar oraya girip yalnizca kullanicilar adli secenegi sec. Bi kadar.

ferramuz

Üye
çalışmayan bişey var mı?

sncanly

sncanly

Üye
Kardes benim telefonu acinca cwm ye giriyor bu stok rom u yukleyınce duzelirmi

asabi54567

Üye
Abi bide GT-6500d ye de orjinal rom baksana warsa link at telefon öleydi
GT-s6500 ı yüklemişim

ferramuz