Motorola Atrix 4G [rom] Atrix-mrom [cm7]

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi

dellete

dellete

Üye
youtube uygulaması reklamları açıyor ama videoya gelince açmıyor.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Flash player kursana

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
cm 7 nin üstüne bu romu yükledim sd cart tanımıyor bu romda hep bu hata varmı yoksa bendemi sadece yanlış olan nedir

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Wipe yaptın mı?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
wipe nedir nasıl yapılır bilmiyorum usta

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Recovery e girip wipe data yazan işlemi yap hemen altında wipe cache partition var onuda yap sonra advanced yazan yere gir ordada wipe dalvik yazanı uygula sonra romu kur

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
wipe data wipe cacha patition peşinden advanced ordaki wipe dalvik cacha tıkladım peşinden rom kuramadım sd kartı görmüyor romu bulunamadım kaç sd card yazan yer varsa hep denedim tekrar batarya çıkardım çok kez denedim wipe siz denedim olmadı sd card tanımıyor herhalde

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Kartı tekrar yerleştir

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hafıZasında mı kaettamı

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
kartı çıkardım taktım olmadı kartaki rom ve diger programları dahi görmüyorkartta sorun var başka cihaza taktım kartı tanımıyor

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Biçimlendir kartı

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
sorun kartta degilmiş 4 tane sd card bozuldu atrix bozuyor kartı
başka cihazının kartını takıyorum atrix se kartı görüyor wipe leri yüklemeye başlıyorum sd card dan rom yükleyecegim zaman sd card tı görmüyor kart bozulmuş oluyor wipe yüklemeye başlayınca sd cartı söküp başka cihaza takınca cihaza kartı görmüyor

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Sen hangi wipeleri yapıyosun ben okadar yaptım birşek olmadı yoksa sen kartınımı siliyosun sürekli :D

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
android recovery den ses açma tuşu ile giriyorum wipe data factorıy reset sonra wipe cache partition sonra advanced wipe dalvik cache sonra sd kartdan romu arıyorum yok mkaştane

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hafızasına atıp dene?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
sd cardları siliyor 4 tane card da rom vardı hepsini sildi telefon hafızasında olurmu denerim cafeden rom indirmem lazım yarın olur

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Olur tabi install from internal sdcard ı seç

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
romda sorun var indiremiyorum upload edebilirmisin

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye