rofs2 repackleyemiyorum yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

jetblacklife27

Üye
    Konu Sahibi
rofs2 repackleyemiyorum yardım !
modları uygulayıp repack tuşuna bastığımda bu hatayı veriyor dosya boyutunda sıkıntı yok acil yardım

hikmet366

hikmet366

Üye
Mesela 10 tane mod attın diyelim reload from hdd bas yenile öyle at her bir 10 modda from hdd bas sorun çözülecektir ..

jetblacklife27

Üye
    Konu Sahibi
sağol pc ye geçince denerim

jetblacklife27

Üye
    Konu Sahibi
yok sorun devam ediyor hala

hikmet366

hikmet366

Üye
bilmiyorum

Süleyman

Süleyman

Üye
sistemin korumalı olduğu dosyaları değiştirmişsin. rofs boyutuna bakarak tahmini konuşuyorum. Galiba ofw yi düzenliyorsun. OFW de sistemin neredeyse tamamı korumalıdır. Sorun çıkarak modu bulmak için her modu attığında paketlemek gerekir. Hangi moddan sonra bu hatayı veriyorsa o modu kullanmazsın olur biter. Ama eğer sisteme birçok mod uygulayacaksan bu modları 5er 5er veya 10ar 10ar uygulamanda fayda var. Hata olursa şayet bulman daha basit olur

jetblacklife27

Üye
    Konu Sahibi
yine olmadı :(

Süleyman

Süleyman

Üye
o zaman uyguladığın modlar içinde hangi 10 tanesini uyguladığında hata aldıysan o 10 modu tek tek uygula.

jetblacklife27

Üye
    Konu Sahibi
yine olmadı bunun çözümü yok heralde yinede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

hikmet366

hikmet366

Üye
o zaman uyguladığın modlar içinde hangi 10 tanesini uyguladığında hata aldıysan o 10 modu tek tek uygula.
bu Süleymanın Dedi İşe Yaramalı Bence 1 Modda hata var kesin ondan yapamıyorsun belki :hmmm

Süleyman

Süleyman

Üye
Forumda şunu buldum. Hangi modla alakalı olduğunu buradan bakabilirsin. rofsbuild.txt dosyasını aç. En altta error diye hatanın yerini belirtir. O hatayı rofs içinde düzelt. ve paketle :oke:

hikmet366

hikmet366

Üye
Forumda şunu buldum. Hangi modla alakalı olduğunu buradan bakabilirsin. rofsbuild.txt dosyasını aç. En altta error diye hatanın yerini belirtir. O hatayı rofs içinde düzelt. ve paketle :oke:

bu bilgi için süleyman cok teşekkürler süleyman

ersdfqweasdzx

ersdfqweasdzx

Üye
Nokia Cooker ile yap işini repackle :D

r@sim

r@sim

Üye
yine olmadı bunun çözümü yok heralde yinede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

nfe klasörünün içindeki ROFSBUILD txt dosyası var bunu aç
hangi moda hata verdiği yada hangi sistem dosyasında
bunun karşılığında eror yada hata diye yazı olacak text
dosyasında ki hata yazan kısmı sil txt kaydet çık tabi
hangi moda hata verdi ise onuda silmeyi unutma
işlem tamamdır

Üst Alt