Roberto Carlos'tan son karar!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Roberto Carlos'tan son karar!
Roberto Carlos'tan son karar!Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinden koştuğu Roberto Carlos nihayet kararını açıkladı. Brezilyalı krampon kararıyla Fenerbahçeliler'i üzdü...
31 Temmuz 2006 12:10

Fenerbahçe'nin renklerine katmak istediği Real Madrid'in ünlü Brezilyalı savunma oyuncusu Roberto Carlos, takımında kalmak istediğini bildirdi.

Kulübüyle bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Roberto Carlos (33),
İspanyol AS gazetesine yaptığı açıklamada, ''Real Madrid'de kalmak
istiyorum. Bunu böyle ve güçlü bir şekilde ifade ediyorum'' dedi.
Real'in yeni teknik direktörü İtalyan Fabio Capello ile ''samimi''
bir diyalog içine girdiğini söyleyen Carlos, ''Gitmiyorum, çünkü Capello'yla konuştum, kendisi bana güvendiğini, takımda kalmamı ve
benden çok şeyler beklediğini söyledi'' dedi. Fenerbahçe'nin kendisini transfer etmeyi çok istediğini de belirten Carlos, Real Madrid'de, başkan, sportif direktör ve teknik direktör gibi son zamanlarda yaşanan değişimin, kendisini burada kalmaya ikna ettiğini belirtti ve bu gelişmelerin geleceğe yönelik görüşünü değiştirdiğini kaydetti.

AA

FanaTürk

FanaTürk

Üye
Belliydi. :)

hot_iv3rson

hot_iv3rson

Üye
bizim bi arkadaş ronaldo gelcek diyodu,şu fenerliler hayalperest insanlar canım

d'alessandro

d'alessandro

Üye
belliydi böle birşey olacağı,bizim basın abarttıkça abarttı

G_Unit

G_Unit

Üye
ağzı olan konusuyor.

Caine

Caine

Üye
capello reale imza attığı gün den beri carlos gelmeem fenere diyor ama fotomac ve fanatik sagolsun :ehe:

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
ben hala robeto carlos gelecek diyorum

paradoks

paradoks

Üye
gelmes o gelmes capello birakmam diyorda baska bisi demiyor y@ws adam dünyanın en iyi sol beki capeya gore

Caine

Caine

Üye
eskiden dünyanın en iyyisiydi ama artık değilll :)
dünya kupasındaaa carlosun tuttuğu henrynin attığı golü hatırlayınn. carlosss en az 10 metre ceza alanın dışındaydı ve yerinde çakılı kaldıı. baston lazım artık ona :ehe:

ouSahin

ouSahin

Üye
Fotomaç sallıyo Fanatik onaylıyo ikisi aynı haber yapıo diger gazeteler o haberin tersini yazıo artık gazete okuyamaz hale geldim kime inanacagımı şaşırdım en iiisi takımlarımızın resmi sitelerinden bakmak dimi yada beşiktaşlılar BJK Tv Fb liler Fb Tv den izleyerek ögrensin gazeteler yalan olmuş artık.....

Roberto Carlos bir fenerbahçeli olarak gelmez açık knuşmak lazımsa gelmez gelcegine hiç inanmadın ki.....:pro:

FanaTürk

FanaTürk

Üye
Carlos gelirsem Cimbom'a gelirim demiş... :kop: Ama Gerets transfere izin vermemiş. :ah:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...