RM-601 den RM-718 e dönme

Sponsorlu Bağlantılar

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
RM-601 den RM-718 e dönme
Nokia C6-01 RM |718 & 601| 111.040.1511-The Black by Mahindar v2.3 yazılımının RM-601 versiyonunu yükledim (anna olduğunu düşünerek) RM-601 versiyonunda Türkçesi bulunmuyormuş şimdi RM-718 e dönemiyorum. Yaklaşık 1,5 haftadır araştırıyorum en ufak bir yardım bulamadım. Bilgisi olanlardan acil yardım diliyorum. Şimdiden teşekkürler.

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
orijinal fw yide yüklememe rağmen yükleme sonrası waiting for communication respore : 25 yazısı çıkarak 0 a kadar sayıyor, telefondada Nokia yazısı yanıp sönüyor sonrasındada bir uyarıyla işlem iptal oluyor. 601 yazılımını geri yükleyince sorunsuz yüklüyor. yokmudur bunun bir yöntemi :(

asigsasi

asigsasi

Üye
dead flash atmayı denedin mi

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
evet zaten bu şekilde dead phone yapıyorum ama açmıyor. dosya isimlerini 601 klasörüne atıp isimlerini değiştir diye yorum gelmiş bir yerde onuda yaptım olmadı. cihazım hafızasını komple silip sıfırdan yükleme şansımız yokmu acaba

asigsasi

asigsasi

Üye
601 olan klasörü 718 yap dene

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
onuda yaptım product code ta görmüyor bu seferde :). flashı kople temizleyip sıfırdan bir krulum yapabilirsem düzelecek sanırım. telefonda yüklü yazılımı 601 gördüğü için sadece 601 i kabul ediyor. asıl sorunum bu

asigsasi

asigsasi

Üye
peki 601 ile açtığın zaman normal flash atmayı denedin mi

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
evet 601 i sorunsuz yüklüyorum açılıyor. fakat Türkçe olmadığı için 601 de telefon İngilizce kaldı.bu arada ilginize çok teşekkürler.

asigsasi

asigsasi

Üye
sürekli flash atan arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için teşekkürler.

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim bunuda denedim olmadı. açılmıyor. bu olay bir tek benimmi başıma geldi. yokmu çözümünü bilen bir kardeşimiz :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
anlamadığım mevzu sen telefonun rm sinden farklı bir rm yüklemişsin telefonu o yüzden çökerttin heralde anlamadımki @haqanguven e sor bir o cfw yapımcısı belki anlar

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
evet doğru

haqanguven

haqanguven

Üye
tam yolu unuttum şuan aklima gelmiyor ama c / program datada flaş dosyalari kalmis onlari sil sonra kendi rm kodun kaçsa o isimde klasör olustur ve yazilim dosyalarini at flasla....

• Beğen
Tepkiler: bugra_81

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeşim aradığım şey tamda böyle bir çözüm ama program klasörünü bulamadım data klasörünü sildim. yükledim yine aynı Nokia yazısı yanıp sönüyor sonra kapanıyor. silebildiğim bütün dosyaları sildim beceremedim. büyük ihtimalle yanlış bir şey yapıyorum. eğer imkanınız varsa detaylı anlatabilirseniz çok memnun olacağım.

haqanguven

haqanguven

Üye
evet kardeşim aradığım şey tamda böyle bir çözüm ama program klasörünü bulamadım data klasörünü sildim. yükledim yine aynı Nokia yazısı yanıp sönüyor sonra kapanıyor. silebildiğim bütün dosyaları sildim beceremedim. büyük ihtimalle yanlış bir şey yapıyorum. eğer imkanınız varsa detaylı anlatabilirseniz çok memnun olacağım.
program data gizli klasordur. araclardan gizli dosyalari goster de goreceksin

bugra_81

Üye
    Konu Sahibi
xplore la gizli dosyaları göster yaptım yine gözükmedi kardeşim.pardon kardeşim bilgisayarın c: sinde imiş yanlış anlamışım. o rm-601 ve 718 klasörlerinide sildim ama beceremedim.

Üst Alt