Haber RM-1062: Lumia 1330’un Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
RM-1062: Lumia 1330’un Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!
Microsoft’un tanıtılması beklenen ilk phablet modelinin teknik özellikleri belli oluyor.

Redmond merkezli teknoloji devi Microsoft, Nokia Cihazlar ve Servisler iş kolunu satın aldıktan sonra çok fazla yeni cihaz duyurmadı. Hatta Nokia’nın hazırladığı son ikitelefon olan Lumia 830 ve Lumia 735 dışında kendi markası Microsoft Lumia altında sadece Lumia 535 duyuruldu.

Windows Phone taraftarları, Microsoft’un yeni amiral gemisini merakla bekliyor fakat bu cihazın 2015 yaz sonundan önce de duyurulmayacağı iddiaları mevcut. Tabi Microsoft bu arada boş durmuyor ve gelen bilgilere göre Lumia 1320’nin devamı niteliğindeki RM-1062 model kodlu Lumia 1330 olarak adlandırılması beklenen yeni phablet formlu cihazını sunmaya hazırlanıyor.

http://www.maxicep.com/resim/Lumia-1330-GFXBench.jpg

AdDuplex ve GFXBench veritabanlarında ortaya çıkan bilgilerde haberdar olduğumuz Lumia 1330’a ait yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içinde sizlerle paylaştığımız haberimizde de belirttiğimiz üzere Lumia 1330’un 14 MP Pureview kamerası doğrulandı. Ayrıca cihazın diğer teknik özellikleri arasında 5 MP Özçekim kamerası, Adreno 305 GPU, Snapdragon 400 işlemci (Dört çekirdekli, ARMv7) ve 720pçözünürlüklü 5.7-inç ekran gibi donanım özellikleri bulunuyor.

Lumia 1330’un daha önce FCC’de ortaya çıkan, henüz duyurulmamış bir kablosuz şarj destekli arka kapağa sahip olan, dual sim RM-1067 varyantı dışında AdDuplex verilerinde ortaya çıkan RM-1062, RM-1063, RM-1064, RM-1065 olmak üzere farklı global pazarlar için 5 farklı versiyonu bulunacak.

Microsoft’un Lumia 1330’u Mart ayının başında, İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek olan MobilDünya Kongresi’nde, Windows Phone 8.1 Update 2 güncellemesi ön yüklü olarak duyurması ve duyurunun ardından kısa zaman içinde satışa sunması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve Esendağlı

man20

man20

Üye
Ali abi resimde arka kamera 12 MP yazıyor.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ya yine snapdragon 400 ya :sahan: :sahan2:

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Wp de güzel gibi dıştan bakınca telefon ama menüsü falan görsel olarak pek sevmedim arkadaş ta görmüştüm

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
S615 koy şuna ya

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ali abi resimde arka kamera 12 MP yazıyor.
Evet çekilen fotoğrafın çözünürlüğü 12 MP ama kamera modülü 14 MP, ayrıca 4176x3120 çözünürlük 13 MP'e denk geliyor.

luckysleven

luckysleven

Üye
Gorseldeki telefon 1320 dimi ? Yerdeki hali ekrandaki maxicep yazisi falan dedim ms isi gucu birakti inceleme icin cihazmi gonderdi : ) Sonra mart ayinda tanitilacak yazinca kafam karisti : )

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Gorseldeki telefon 1320 dimi ? Yerdeki hali ekrandaki maxicep yazisi falan dedim ms isi gucu birakti inceleme icin cihazmi gonderdi : ) Sonra mart ayinda tanitilacak yazinca kafam karisti : )
Görseldeki benim cihaz:)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

MaxipmaN

Üye
s400 ve 305 kombinini bir 10sene daha göreceğiz herhal

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
braayn

braayn

Üye
servis olayını önce Türkiyede bir düzeltsinler KVK veya Genpa ile anlaşsınlar Teleservis ağından kurtarsınlar birde çıkardıkları ürünü erkenden gösterip piyasaya geç sürmesinler Türkiye'ye de zamanında gelsin ondan sonra Microsoft Lumia alırken 2 defa düşünmeyelim.Ne olacak bozulunca bu cihaz.

Reklamlarada ağırlık versinler.Reklamlarda diğer firmalar telefonun özelliklerini güzel güzel anlatırken bizim Ms bundan aciz .Rengarenk hoş cihazlar ama tanıtım Sıfır.

Aşağıda iphone 6 plus ile Lumia 830 'un reklamı hangi reklam daha iyi siz karar verin Lütfen.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

dark_13

Üye
iphone :thumbup:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
servis olayını önce Türkiyede bir düzeltsinler KVK veya Genpa ile anlaşsınlar Teleservis ağından kurtarsınlar birde çıkardıkları ürünü erkenden gösterip piyasaya geç sürmesinler Türkiye'ye de zamanında gelsin ondan sonra Microsoft Lumia alırken 2 defa düşünmeyelim.Ne olacak bozulunca bu cihaz.

Reklamlarada ağırlık versinler.Reklamlarda diğer firmalar telefonun özelliklerini güzel güzel anlatırken bizim Ms bundan aciz .Rengarenk hoş cihazlar ama tanıtım Sıfır.

Aşağıda iphone 6 plus ile Lumia 830 'un reklamı hangi reklam daha iyi siz karar verin Lütfen.

ı phone 6 nınki daha samimi olmuş ama lumianın ki daha şık güzel olmuş bence.

Lumia 1330 iyi güzel özellik yapmışlar da işlemcisi her zaman ki gibi çok düşük..

braayn

braayn

Üye
bir yerde uçuşan rengarenk telefonlar diğer tarafda telefonda gösterilen bir kaç özellik tüketici olarak ben bu reklamları izlerken iphone 6 plus derim tabi fiyat vs iphone almaya param yeterse

Emre

Üye
hesaplı bir cihaza benziyor :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lazye ve Dexter Morgan
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Ben Bunu Görünce
Yeni Nokia Kendini Gösterdi!

Vazgeçtim Lumiadan Wpden Onları Artık Tamamen Microsoft Üretiyor Nokia Değil.

Yavaş yavaş troll olmaya başladın artık. Her wp ile ilgili konunun altına illa nokia reklamı yapman lazım mı?
Wp istemiyorsan kullan işte samsungunu çıkınca da al o nokianı oldu bitti.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli, GianniInfantino, sfgnrl ve 1 kişi daha
TurboCall

TurboCall

Üye
Yavaş yavaş troll olmaya başladın artık. Her wp ile ilgili konunun altına illa nokia reklamı yapman lazım mı?
Wp istemiyorsan kullan işte samsungunu çıkınca da al o nokianı oldu bitti.
Nokia fanı olabilir karışamazsın istediğini yapar :)

• Beğen
Tepkiler: lazye

Üst Alt