Rijkaard'dan derbi öncesi yasak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TwiNKie...

TwiNKie...

Üye
    Konu Sahibi
Rijkaard'dan derbi öncesi yasak
Galatasaray'ın Hollandalı hocası Rijkaard, "Derbiye kadar rakibi düşünmenizi istemiyorum" dedi.

Galatasaray’ın Hollandalı teknik direktörü Frank Rijkaard, Eskişehirspor karşılaşması öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oyuncularını karşısına alarak çeşitli uyarılarda bulundu.
Rijkaard’ın en ilginç uyarısı ise ezeli rakipleri Fenerbahçe hakkında oldu. Toplantıya Eskişehirspor maçı ile başlayan Fenerbahçe ile sona erdiren tecrübeli teknik adam, “Henüz ligin 7. haftadayız. Ama bazılarının şimdiden 10. haftada oynayacağımız Fenerbahçe derbisini konuşmaya başladığını duyuyorum. Bu bizim yaşayacağımız en büyük tehlike ve yanlış olur. Derbiye kadar kesinlikle Fenerbahçe’yi düşünmenizi ve de konuşmanızı istemiyorum” dedi.
‘ÖNCE ESKİŞEHİRSPOR
Frank Rijkaard’ın, konuşmasına “Rakiplerimizin ne yaptığından çok, bizim Eskişehirspor karşısında ne yapacağımız çok daha önemli. Önce oynayacağımız karşılaşmayı kazanalım, sonra diğer karşılaşmaları düşünürüz” dediği ve uyarılarını bu yönde sürdürdüğü belirtildi. Florya’da artık derbiye kadar Fenerbahçe kelimesini duymak bile istemediğini ifade eden Rijkaard, “Namağlup olarak yolumuza devam ettiğimiz sürece, önümüze gelen her rakip bizi daha da iştahlı bir şekilde yenmek isteyecek. Biz kendi kendimizin rakibiyiz. Başkaları da kesinlikle bizi ilgilendirmiyor” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak : fanatik.com.tr

Atakan

Atakan

Üye
Daha bir ay var,neden gündeme gelir ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...