Rica ediyorum birisi akıl versin ....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FK5896

FK5896

Üye
sana benden tavsiye o ışık ayarını en alta çekersen ekran kararsa bile ışık varmış gibi kalıyor ve şarz çok gidiyor ben htc one x öle 1 gün denedim 10 saatde şarzım bitti ama ışığı otomatik yaptım 24 saate çıktı ve bunun içinde netde var hemde 3g film oyun ne istiyorsan var mesela şuan benim şarzım %42 ve 21 saatir açık :D 2. tavsiyem biraz daha fazla dayansın diyorsan battarey dr task killer kullan çok fazdası olur
kardeş haklısın hemen fark etti otomatiğe alınca çok zor düşüyor yüzdesi. ama otomatiktede bazen ekran kararıyor veya parlıyor.. bu zamanla ekrana zarar verebilir mi? çünkü duruma göre heran parlaklık hareket halinde. umarım zamanla bir arıza çıkarmaz..

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş haklısın hemen fark etti otomatiğe alınca çok zor düşüyor yüzdesi. ama otomatiktede bazen ekran kararıyor veya parlıyor.. bu zamanla ekrana zarar verebilir mi? çünkü duruma göre heran parlaklık hareket halinde. umarım zamanla bir arıza çıkarmaz..

evet sanki bende de olumlu yönde bir duzelme var.:) ayrıca sorun çıkmaz bence. otomatige alınca önde ki ışık sensörü devreye giriyor onlarda ortam ışığına göre hakaret ediyor. karanlıkta ekran ışığı zayıflıyor, aydınlıkta ise ekran daha iyi gözüksn diye parlıyor

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
evet sanki bende de olumlu yönde bir duzelme var.:) ayrıca sorun çıkmaz bence. otomatige alınca önde ki ışık sensörü devreye giriyor onlarda ortam ışığına göre hakaret ediyor. karanlıkta ekran ışığı zayıflıyor, aydınlıkta ise ekran daha iyi gözüksn diye parlıyor
evet zaten telefon ilk geldiğindede ekran ayarı otomatikte oluyor ve fabrika ayarlarına geri döndürüncede aynı şekilde :) zaten ekran parlaklığını en alt seviyeye alsamda aynı hızla bitiyordu pil.. böyle daha iyi oldu :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
evet zaten telefon ilk geldiğindede ekran ayarı otomatikte oluyor ve fabrika ayarlarına geri döndürüncede aynı şekilde :) zaten ekran parlaklığını en alt seviyeye alsamda aynı hızla bitiyordu pil.. böyle daha iyi oldu :)

aynen.:)ama anlamadığım şu. böyle daha fazla bataryanin gitmesi lazım daha fazla ışık yanıyor çünkü. ama gel gelelim aynı gidiyor

FK5896

FK5896

Üye
aynen.:)ama anlamadığım şu. böyle daha fazla bataryanin gitmesi lazım daha fazla ışık yanıyor çünkü. ama gel gelelim aynı gidiyor
evet ama zamanla batarya kendine gelip, dahada iyileşecektir diye düşünüyorum :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bende cihaz değişimi oldu, önceki cihazım 6 aylıktı. Bataryanın süresinin kısalmasını bariz hissettim. Zamanla bu süre uzayacaktır ama.

fernoke

Üye
beyler otomatik olduğunda oyunlarda ve film izlerken kendi parlaklığı gidiyor hangi video izleme programı kullanıyorsan onun ışık ayarını yapıyor oyunlardada aynı oynarken arada kararır sonra yine ışığı açar bu ışığı ayarlama kısmı :D demiştim sizlere otomatik yapın farkını yavaş yavaş hissedeceksiniz

• Beğen
Tepkiler: FK5896
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt