Rica ediyorum birisi akıl versin ....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Rica ediyorum birisi akıl versin ....
Htc Wildfire s telefonum var. hakkını vermek gerek gerçekten beğeniyorum telefonumu. ama tek bir sorunu var ! oda şarj....

bütün htc ler mi böyle yoksa benim cihaz da mi bir a normallik var arkadaşlar ??.

günde iki defa koyuyorum şarj a....

ekran ışığı en alt seviyede....

fernoke

Üye
sana benden tavsiye o ışık ayarını en alta çekersen ekran kararsa bile ışık varmış gibi kalıyor ve şarz çok gidiyor ben htc one x öle 1 gün denedim 10 saatde şarzım bitti ama ışığı otomatik yaptım 24 saate çıktı ve bunun içinde netde var hemde 3g film oyun ne istiyorsan var mesela şuan benim şarzım %42 ve 21 saatir açık :D 2. tavsiyem biraz daha fazla dayansın diyorsan battarey dr task killer kullan çok fazdası olur

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
tavsiyelerin için teşekkür ederim yani ekran i mi otomatik yapayım? ilk defa birisi bu öneride bulunuyor. ilginç. dediğin programa da bir bakayım kardeşim

- - - Eklendi - - -

tavsiyelerin için teşekkür ederim yani ekran i mi otomatik yapayım? ilk defa birisi bu öneride bulunuyor. ilginç. dediğin programa da bir bakayım kardeşim

fernoke

Üye
evet otomatik yap şarjının daha çok gidiceğini göreceksin

FK5896

FK5896

Üye
bendende bir tafsiye var telefonunu tam şarj olmadan şarjdan çıkarma veya şarjdayken telefonunla işlemler yapma. ve telefonunun şarjı bitene kadar kullan...

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bendende bir tafsiye var telefonunu tam şarj olmadan şarjdan çıkarma veya şarjdayken telefonunla işlemler yapma. ve telefonunun şarjı bitene kadar kullan...

ben söylediklerinin tam tersini yapıyordum. dediklerini yapsam bir işe yarar mi dersin ? sende işe yarıyor mu ?

FK5896

FK5896

Üye
ben söylediklerinin tam tersini yapıyordum. dediklerini yapsam bir işe yarar mi dersin ? sende işe yarıyor mu ?
evet gerçekten işe yarıyor. diğer türlü bataryanın ömrü kısalıyor.. özellikle telefonu şarjda iken kullanmak. dolduktan sonra çok hızlı bitiyor gerçekten..

Berk_Yanar41

Berk_Yanar41

Üye
Bi garantiye ver istersen bende desire x var çok iyi oyun oynadımmı anca bitiyo 1 günde :oke:

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

Bozuyor derken ?

- - - Eklendi - - -

kardeşim htc wildfire s telefonu nu seçmek için nedenler diyor sadece 2 neden söylemiş. gerisini senin telefonu na.:)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
b
Bozuyor derken neyi kastettin aldığın yere vermelisin teksona vb.

forum da birkaç yerde rastladım. işte telefonunuzu mümkün mertebe garantiye göndermemeye çalışın herşey ini söküyorlar falan diye

relax_1_8

relax_1_8

Üye
b
Bozuyor derken neyi kastettin aldığın yere vermelisin teksona vb.

Aldigi yere versen bile servise gidecegi yer ayni. Dokunmatik paneli ekranla ayiramayan insanlar var kvkda vede milyarlik cihazlari stajerlere tamir ettiriyorlar actiklari gibi tekrar montajini yapamiyorlar cihazin. Ekranin kösesinde saginda solunda illaki bi yerinde ışık kaciriyor. Neler okudum forumlarda bir bilsen. Adamlar hakem heyetiyle degismesi gereken cihazi bir kere degistirmesi gerekirken degisen üründe hatali olunca 7defa geri verildigi bile oluyor kvk ben yeni cihazi verdim sorunlu degil diye insani başindan savabiliyor. Ornegin one x te 250liralik parca sorunluysa bire biriyle degistirmiyorda 50-100liraligi ile degistiriyor yani yan sanayi. şuda bir gercek ülkemize satilan cihazlarin kalitesiyle avrupadakiler cok farkli. Dikkat ettiyseniz darbe videolarinda falan cihazi yere birakiyorlar yüz üstü ekranda en fazla cizik olur. Bizimkilerde dokunmatik paneli birak ekran catliyor s3te buna şahit oldum. Cihazinda hatali olan arkadaslar bir kere daha düşünsün servise verirken. özellikle kvk ve genpa kapsaminda olan htc cihazlar için gecerli bu soylediklerim.

fernoke

Üye
Telefon sarjdayken kullanirsan şarji tam dolu gösterir ama bi menüye basarsin şarj 98 filan olur ve bi bakmisin şarj 80 olmuş şarj olurken elleme ve burdan tüm htc kullanicalarina tavsiyem 1.şarj tam bitsin veya bitmesin mutlaka şarj takmadan güç tasarrufunu kapatın 2.şarj dolunca fişten çıkarın ondan sonra tasarruf modunu açin 3.ekran ışığınıda mutlaka otomatikde bırakın 4.uyku modunu 30sn yapın 5.battery dr saver kurun ben Bole normal kullanımda 2 gün 10 saat kadar kullandım hemde one xle

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bende işte bunu kastediyorum . tüm korkum bunun üstünde. benim telefonum vatan bilgisayar dan alıntı. acaba onun garantisi genpa mı yoksu kvk ya mı ait acaba

- - - Eklendi - - -

ekran ı otomatik mi yapalım ? o zaman her zamankinden daha az gidiyor şarjı. geçen gün denedim ama dediğim gibi normalden fazla gitti şarjı ? ayrıca battarey dr saver yerine advandec task killer kullanıyorum işe yarıyor mu bu program acaba kullanannızı var mı ?

relax_1_8

relax_1_8

Üye
bende işte bunu kastediyorum . tüm korkum bunun üstünde. benim telefonum vatan bilgisayar dan alıntı. acaba onun garantisi genpa mı yoksu kvk ya mı ait acaba

- - - Eklendi - - -

ekran ı otomatik mi yapalım ? o zaman her zamankinden daha az gidiyor şarjı. geçen gün denedim ama dediğim gibi normalden fazla gitti şarjı ? ayrıca battarey dr saver yerine advandec task killer kullanıyorum işe yarıyor mu bu program acaba kullanannızı var mı ?

genpanın htc cihazlara servis verdigini sanmiyorum. Kvk bakiyor.

fernoke

Üye
dostum normalde şarjın günde 15 saati geçiyorsa bu gayet normal çünkü anladığım kadarı ile sen çok oyun ve netde gezen birisin ve netin sürekli açık durumda ve telefon yeniyse 2 hafta kadar şarjın böle hızlı bitebilir bu normal çünküü aynısı bendede olmuştu ben one x le her yolu denedim nasıl daha dayanıklı yaparım diye her türlü yolu denedim ve bu yöntemi uyguladım şarjım 2 gün 10 saat gitti netede girdim oyunda oynadım ama ben toplasan oyun oynamamı 1 saat filan netde bir o kadar gerisi msjlaşma ve aramadan ibaret ve arada 1 saatde dizi-film izlerim bu şekilde kullanmama ramen 2 gün gitti ve ben bile şaşırdım az sabırlı ol benim yöntemim ile 3-4 gün git göreceksin şarjın daha dayanaklı olucak

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
dostum normalde şarjın günde 15 saati geçiyorsa bu gayet normal çünkü anladığım kadarı ile sen çok oyun ve netde gezen birisin ve netin sürekli açık durumda ve telefon yeniyse 2 hafta kadar şarjın böle hızlı bitebilir bu normal çünküü aynısı bendede olmuştu ben one x le her yolu denedim nasıl daha dayanıklı yaparım diye her türlü yolu denedim ve bu yöntemi uyguladım şarjım 2 gün 10 saat gitti netede girdim oyunda oynadım ama ben toplasan oyun oynamamı 1 saat filan netde bir o kadar gerisi msjlaşma ve aramadan ibaret ve arada 1 saatde dizi-film izlerim bu şekilde kullanmama ramen 2 gün gitti ve ben bile şaşırdım az sabırlı ol benim yöntemim ile 3-4 gün git göreceksin şarjın daha dayanaklı olucak

yok benim cihaz dört aylık. oyun hiç oynamam ama günde en az iki saat net te olurum ve mesajlasirim. senin taktiği demeyeyım birkaç gün. inşallah iyi sonuç alırım. maşallah 2gün sende çok iyi gitmiş bence

- - - Eklendi - - -

genpanın htc cihazlara servis verdigini sanmiyorum. Kvk bakiyor.

öyleyse ayvayı yedik .:s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt