riberyde son nokta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
riberyde son nokta
Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Bugün Fransız basınında oyuncumuz Franck Ribery'nin Olympique de Marseilles takımı ile anlaştığına dair haberler yer almıştır.

Franck Ribery, bonservis bedelinin tamamı Metz Kulübü'ne ödenerek 3 yıllığına kadromuza dahil ettiğimiz oyuncumuzdur. Gazete haberlerinde iddia edildiği üzere kulübümüz anılan futbolcuya yaptığı ödemelerde kontratının iptalini gerektirecek bir gecikme olmamıştır. Bu husus Franck Ribery'nin şahsen imzaladığı ibranameden ve banka dekontlarının tarihlerinden kolayca anlaşılmaktadır.

Bahse konu haber ile ilgili kulübümüz; oyuncuya, Olympique de Marseilles Kulübü'ne, Fransız Futbol Federasyonu'na, FIFA'ya, haberi yayınlayan L'Equipe ve Provençale Gazeteleri'ne gerekli ihtarnameleri göndermiştir.

Bu şartlar altında varolan kontrat maddelerine rağmen bu transferin gerçekleşmesi durumunda oyuncu ve/veya yeni kulübü çok yüklü bir tazminat ödemek zorunda kalacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
Bekleyelim ve olayın sonunu görelim Ribery sizce ne olacak ??

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
hacker'dan çok özür diliyorum konu sapmasın ama

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
Originally posted by delimakina35@Jun 15 2005, 11:16 PM
hacker'dan çok özür diliyorum konu sapmasın ama
[post=86170]Quoted post[/post]​

( sana pm den bi msj attım )

Arkadaşlar kardeşimin dediği gibi konu sapmasın burdan devam edelim lütfen.

Caine

Caine

Üye
arkadaşlar eğer imzayı attıysa bunun geliri galatasaraya tam olarak ve net olarak 10 milyon euro. bu haberi duydukdan sonra dua ettim gerçek olması icin. biz o paraya 2 veya 3 tane yıldız getiririz :)

not: en yakın zamanda bu nick değişiyor...

Caine

Caine

Üye
serif burak sen cok komiksin yaaa. senin avatardaki hacının haline gelirse ancak figo turkiyeye gelir. siz coook istedinizde alexle takasını ama onu luxsemburgodan baskada realde isteyen yokdu :) zaten luksemburgoda kovulacak real madridden. tıpkı alexin parmadan kovulduğu gibi :) ben kendi yıllardır kullandıgım nicki istedim ama onu kullanan varmıs dediler. KONT_dRaCuLa yani sitede kullanan varmıs... başka bir isim bulsam tak diye değişecem ama bu sefer kesinlikle futbolcu adı olmayacak emin olun. spor kavgalarında en önde olmak lazım oluyor sonra :) uğraşamammmm

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
abi 10 milyon euro ne demek 1 milyon euroya al 10 sat yes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...