"Ribery kandırıldı"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
"Ribery kandırıldı"
Galatasaray’da, başkan Özhan Canaydın ve yeni teknik direktör Eric Gerets, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir araya geldi. Sportif direktör Bülent Tulun’un da bulunduğu toplantıda, Gerets’in, kasetlerden izlediği maçlar doğrultusunda sarı-kırmızılı ekiple ilgili görüşleri öğrenilirken, gelecek sezon için neler yapılabileceğinin de ele alındığı bildirildi.

Bu arada, Ribery’nin, Marsilya Kulübü’ne 4 yıllık imza atması, Galatasaray’da moralleri bozdu. Sportif direktör Bülent Tulun, bu futbolcunun tüm haklarının kendilerinde bulunduğunu ifade ederek, "Ribery bizim futbolcumuz. Kendisi kandırılmış" dedi.

Ribery’nin böyle bir şeyi nasıl yaptığına anlam veremediklerini kaydeden Tulun, "Başka bir kulübe imza atmasının cezası 10 milyon Avro. O’na bu imzayı attıranlar, Galatasaray’ın bu futbolcuya yaptığı ödemelerin herhalde farkında değil. Bizim bu konuda hiçbir açığımız ve eksiğimiz yok. Ribery’ye de bir lira bile borcumuz yok. O’nu kandırmışlar" diye konuştu.

Öte yandan, teknik direktör Gerets’in İstanbul’da kalacağı evi bulabilmek için Florya civarında araştırmaların sürdüğü, Belçikalı teknik adamın bugün kendisine ev baktığı öğrenildi.

Acaba nereye varacak bu işin sonu...

( superspor )
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bunun sonu eğer gs parasını ödemediyse ribery elini kolunu sallaya sallaya gidecek..
 
hidayet

hidayet

Üye
gs ribery için bir lira borcumuz yok diyor :( bu işin sonu nereye varacak anlamadım :ah:
 
hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray bir lira bile borcumuz yok diyor ama nasıl oluyo bu iş anlamadım... :wacko:
 

schweppes

Üye
ne mevzu oldu ama
özhan canaydın
beyfendi bir adam bu şekilde kaybetmesine üzülüyorum ,
rakibte olsa
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Canaydın yine bir hata yapmıştır mutlaka.. :)
 
hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
Ne oldu ne olacak merak konusu olmaktan çıktı kişisel bir konu oldu artık...
 
ukalaboy

ukalaboy

Üye
Galatasaray cephesi, Ribery'nin, ayrılması durumunda 10 milyon Euro tazminat ödemesi gerektiğini bildirdi.
Taraflar FIFA'ya başvurdu. G.Saray haklı çıkarsa, Marsilya ve Ribery, bunun bedelini çok ağır ödeyecek. Ribery olayı FIFA Anlaşmazlıklar Komitesi'nde görüşülecek. Ribery'nin ödemeler konusunda haksız olduğu anlaşılırsa, Fransız futbolcunun bir yıl ceza alması gündeme gelecek. G.Saray'ın Ribery'ye ödemelerini zamanında yapmadığı sonucuna varılırsa bu kez iki kulüp masaya oturacak. Ancak G.Saray'ın 10 milyon euroluk talebinin kabul edilmesi zor gözüküyor. FIFA bu tip olaylarda çözümün uzun sürmesi nedeniyle genelde futbolculara geçici lisans veriyor. Benzer bir durum geçen sezon Fransız Mexes'in Auxerre'den Roma'ya transferinde yaşanmıştı. Auxerre'in bu oyuncunun sözleşmesini tek taraflı olarak uzatma hakkını kullanmak istemesine karşın Mexes, Roma'ya imza attı. FIFA Anlaşmazlıklar Komitesi iki ay sonra kararını açıkladı: Fransız oyuncu 6 hafta ceza aldı, Roma ise 5.3 milyon euro bonservis bedeli öded
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bakalım sonu nereye varacak.. :)
 
Quattro

Quattro

Üye
Ribery marslyaya imza atmışsa eğer gese ye haber vermeden ben ona güle güle derim böle adamların türk futbolunda işi yok... :angry: Haber vermesi gerek sonuçta geseden yapılan açıklamaya göre halen sözleşmeli futbolcusu demekki para için marsilyayı tercih etmiş.
 

schweppes

Üye
para alamamış adam galatasaraydan
ne yapsaydı bedava sadece prim ilede oynanmaz ki
adam yıldız
en azından galatasarayda yıldız
e para ?
yok...
adam haklı
bir yere kadar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularÜst Alt