Ribery ile son kez


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Ribery ile son kez!

G.Saray, takımdan olaylı bir şekilde ayrılarak, Marsilya ile sözleşme imzalayan Franck Ribery için Fransız kulübüyle pazartesi günü son kez masaya oturacak. Marsilyalı yöneticiler, bu toplantı sırasında sarı-kırmızılılara "Sizin bu işten zararınızı kapatalım. Israrınızı sürdürürseniz, bu işten fazla bir para kazanamazsınız. Bu nedenle ödemede anlaşalım ve bu konuyu bir an önce kapatarak, tatlıya bağlayalım. İki takım için de maddi konularda anlaşarak, işi tatlılıkla çözümlemek en doğru seçim olacaktır" diye teklifte bulunacak

Sonuna kadar savaş
Ribery'nin gidiş şeklini bir türlü içine sindiremeyen başta başkan Özhan Canaydın olmak üzere G.Saraylı yöneticiler ise davalarını sonuna kadar sürdürmek niyetinde. Sarı-kırmızılılar ise Marsilya Kulübü yönetiminden 5 milyon Euro'luk bir tazminat talebinde bulunacak ve bunun inebilecekleri son limit olduğunu bildirecek. Eğer anlaşma sağlanamazsa G.Saray konuyu bir kez daha FIFA'ya taşıyacak. Bu arada 2. Başkan Ergun Gürsoy, FIFA'nın Marsilya'ya imza atan Frank Ribery'nin lisansının gönderilmesi için Futbol Federasyonu'na yazı göndermesi hakkında "FIFA geçici lisans verebilir, ama bu, ceza almasına engel olmayacaktır" dedi.02.07.2005
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

India
Cevap
0
Görüntüleme
320
India
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
310
hikmet366
Kdr05
Cevap
0
Görüntüleme
281
Kdr05
India
Cevap
2
Görüntüleme
367
Amaru Shady
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt