Ribery dayak yedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Ribery dayak yedi
Arkadaşlar bu gün de okudum Ribery takımnın Lazio ile oynadığı maçta rakibine sert girince kavga çıkmış

Tabiiii kolay deil milyonlarca kişinin bedduasını aldı. Onun başına bu sene çook şeyler gelir.. :kop: :kop: :lol2:

ukalaboy

ukalaboy

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jul 29 2005, 08:34 PM
Arkadaşlar bu gün de okudum Ribery takımnın Lazio ile oynadığı maçta rakibine sert girince kavga çıkmış

Tabiiii kolay deil milyonlarca kişinin bedduasını aldı. Onun başına bu sene çook şeyler gelir.. :kop: :kop: :lol2:
[post=118880]Quoted post[/post]​
Allahın sopası yokkı vursun zuahahha alah daha beter etsin o ş.....

FrontmaN

FrontmaN

Üye
alma mazlumun(cimbomun :D ) ahını çıkar aheste aheste :box:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Oooohhhhh ne güzel olmuş :rolleyes: .valla beşiktaşlı olduğum halde bir Türk takımına böyle yaptığından kıl olmuştum :off:

MiCoX

Üye
geçmiş olsun ne diyelim

:D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw ben maçı seyrettim ama kavga vs yoktu ki...???

DefectoR

Abi insan olarak ne kadar adi bir varlığız...

Adam burda iken ilah yaptınız onu, taptınız, adam şimdi başka takıma gitti die yapmadığınız kalmadı, o haberi okudum yazana demediimi bırakmadım, adamı yerden yere vurmuş, küçük düşürücü tavırlar alınmış adama...
Bu mudur insanlık?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw dayak yemedi ki maçı seyrettim ben...

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum pasfotomaçta kavga çıktı dayak yedi yazıyordu. Ben onların yalancısıyım... :dontknow:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by DefectoR@Jul 30 2005, 10:38 AM
Abi insan olarak ne kadar adi bir varlığız...

Adam burda iken ilah yaptınız onu, taptınız, adam şimdi başka takıma gitti die yapmadığınız kalmadı, o haberi okudum yazana demediimi bırakmadım, adamı yerden yere vurmuş, küçük düşürücü tavırlar alınmış adama...
Bu mudur insanlık?
[post=119272]Quoted post[/post]​

+1

wincih

Üye
önce galatasaray yönetiminin ne kadar dürüst olduğuna bakalım bu adamlar türk futbolculara alacağı oldukları halde alacağımız ypoktur diye imza attırmaya kalktımı kalktı! Eh abi ribery konusunda paramı alşmadım diyorsa ben özhan can aydına değil ribery e inanırım Canaydın kredisini bende kaybetti çünkü ve gs gibi bir camiayı batağa sürüklemeye devam ediyor.

DefectoR

Originally posted by wincih@Aug 1 2005, 01:07 PM
önce galatasaray yönetiminin ne kadar dürüst olduğuna bakalım bu adamlar türk futbolculara alacağı oldukları halde alacağımız ypoktur diye imza attırmaya kalktımı kalktı! Eh abi ribery konusunda paramı alşmadım diyorsa ben özhan can aydına değil ribery e inanırım Canaydın kredisini bende kaybetti çünkü ve gs gibi bir camiayı batağa sürüklemeye devam ediyor.
[post=120717]Quoted post[/post]​
Kardeşim konuştu işte... olay budur

Caine

Caine

Üye
ben mi dayak yemişim;????????? yok yok eskidendi franck_ribery oldu caine :lol2: bende macın özetini izledim ve biri boğazına yapışmıştı. inanın çook yazığım geldi kıyamadımmmmmmm benim vampir topçumaaa. neyse yazık olmuş ama dayakta yemedi. zaten bu spor gazeteleri yalandan başka birşey yazmazlar, yazasalarda biliyorlarki şu an sattıklarının yüzde 10'nu bile satamazlar. işte illede sallama haber

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
su piyasada iki tane kil oldugum gazete var
fotomac ve takvim
fotomac yalancinin onde gideni
takvim-de fenerlide bu kadar belli edilmez be kardesim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hergün fenere bi yıldız getirir takvim.. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...