Rezİl Amerİka

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kyoman

kyoman

Üye
    Konu Sahibi
Rezİl Amerİka
Asagidaki konusmalar Deniz Navigasyon kanali 106'dan (Finisterra/Galicia) kaydedilmis...

ISPANYOLLAR:
Burasi A-853, çarpismadan kaçinmak için lütfen rotanizi 15 derece güneye çevirin. Su anda 25 deniz mili uzakliktasiniz ve tam üzerimize dogru gelmektesiniz...

AMERIKALILAR:
Asil siz kendi rotanizi 15 derece kuzeye çevirin...

ISPANYOLLAR:
Negatif! Tekrarliyoruz, rotanizi 15 derece güneye çevirin!..

AMERIKALILAR:
Sizinle ABD gemisinin kaptani konusuyor, kendi rotanizi derhal 15 derece kuzeye çevirin!

ISPANYOLLAR:
Önerinizi makul ve mümkün bulmuyoruz. Bize çarpmak istemiyorsaniz 15 derece güneye çevirin!

AMERIKALILAR:
(Sesini yükselterek) Sizinle ABD deniz filosunun büyüklükte ikinci uçak gemisi USS Lincoln'un kaptani Richard James Howard konusuyor, beraberimizde iki kruvazör, avci uçaklari, dört denizalti var. Ayrica bizi hücumbotlar destekliyor. Size
TAVSIYE etmiyorum, EMREDIYORUM! Rotanizi 15 derece kuzeye çevirin, aksi halde filomuzun emniyeti için gereken tedbiri alacagiz! Derhal rotamizdan çekilin gidin!

ISPANYOLLAR:
Sizinle Juan Manuel Salas Alcantara konusuyor, burada iki kisiyiz. Beraberimizde bir köpek, aksam yemegimiz, iki sise bira ve bir de kanaryamiz var. Kanarya su anda uyuyor. Ayrica bizi radyo istasyonu Cadena Dial de La Coruna destekliyor. Su anda Ispanya'nin
Finisterra Galicia kiyisinda ve A-853 numarali deniz fenerinde oldugumuzu, burdan hiçbir yere gitmeye niyetimiz olmadigini söyleyelim. Deniz fenerimizin Ispanya'daki deniz fenerleri
arasinda büyüklük açisindan kaçinci sirada oldugu konusunda hiçbir fikrimiz yok. Kayalik sahillerimize kafadan geçirmek üzere yönlenmis geminizin emniyeti için istediginiz tedbiri alabilirsiniz. Ama yine de israrla tavsiye ediyoruz, rotanizi 15 derece güneye çevirin!

AMERIKALILAR:
Okey, anlasildi. Tesekkürler

leiche

leiche

Emekli Yönetici
en son ii gazoz olmuş yaf :D

POWER

POWER

Üye
:ehe

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
Güzel

Yasminozz

Yasminozz

Üye
:ehe :ehe :ehe

kaybetcek hiçbişeyi olmayan insanlar her zaman daha avantajlıdır... ;)

ßurçiN

ßurçiN

Üye
:ehegerçek mi bu acep:allalla:

m.furkan1993

m.furkan1993

Üye
gerçek mi bu

kyoman

kyoman

Üye
    Konu Sahibi
"Asagidaki konusmalar Deniz Navigasyon kanali 106'dan (Finisterra/Galicia) kaydedilmis.. "
Ben gerçek diye bliyorum .

nightdragon35

nightdragon35

Üye
gerçektir bence bu amerikalı işte hepsi böyle oluyor bunların.topunun dibine kibrit suyu misalii:oke:

neslein

neslein

Üye
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt