rezalet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fcinar53

Üye
    Konu Sahibi
rezalet
arkadaşlar dün akşam deşifre programını izleyen varsa bilir çoçuk esirgeme kurumunda
yaşanan rezaleti görmüştür.yaşanan olaylar insanlık dışı yapılanları gördükçe kahroldum
gecenin yarısı oturdum ağlamaya başladım.çocuklara baktıkca kendi çocuklarım gibi hissetim.Allah'tan tek dileğim şu mubarek ramazanın hatırına o şerefsizlerin ellerini ayaklarını kırsın içimdekileri ortaya dökemiyorum.yanlızca Allah'a havale ediyorum.inşaallah o kişilerin yüzlerini ekranda gösterirlerde birileri birşeyler yapar ama
keşke benim karşıma çıksalar.

serdar06288

serdar06288

Üye
arkadaş zaten bu davranışlar o soysuzarın çoğunun kanında var allah korkuları yok bunların bilader

cllgr

cllgr

Üye
yetkililerde kabahat bu tip yerleri denetlemiyorlar,onlarda kendi bildikleri gibi yapıyorlar.müdürlerin daha hassas vede tecrübeli olması gerekir.bu tip kişilerinden derhal işine son verilmesi gerekir.namussuzlar bide buradan ekmek yiyorlar,bırakın bu işleri seven kimseler yapsın

hidayet

hidayet

Üye
bende izledim bu haberi Allah korkusu yok bunlarda :off:

Salihyet

Salihyet

Üye
izlemedim ama allah kimsenin başına vermesin ayrıca allah bu şerefsizlere muhtaç etmesin kimseyi

AntiTuk

Üye
ewt ya izledim allah kahretsin o insanları elleri kırılsın inşallah :off:

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by AntiTuk@Oct 26 2005, 02:36 PM
ewt ya izledim allah kahretsin o insanları elleri kırılsın inşallah  :off:
[post=199673]Quoted post[/post]​
çok üzücü lanet olası ınsanlar var aramızda...

Haberci

Haberci

Üye
MALATYA - Malatya’da 0-6 yaş çocuk yuvasında kalan çocukların görevli bakıcı ve temizlik şirketi görevlileri tarafından dövülmesi görüntülerinin ortaya çıkması üzerine, 0-6 yaş çocuk yuvasının müdürü Niyazi Yıldız da dahil, 8 kişi görevden uzaklaştırıldı. Çocuklara dayak attığı belirlenen 4 kişi de gözaltına alındı. Olayla ilgili idari soruşturma başlatıklarını söyleyen Vali Osman Derya Kadıoğlu, “Soruşturmayı genişletiyoruz, gittiği yere kadar gidecek” dedi.
Malatya’da olaya tepki gösteren bir grup dün gece yuva önünde olayı kınarken Malatya Valiliği, idari soruşturma başlattı. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü’nden bir müfettiş de olayın geçtiği yuvada inceleme yapacak.

Şiddete maruz kalan çocuklar için görevli psikolog ve uzman doktorların harekete geçtiğini söyleyen Malatya Valisi Osman Derya Kadıoğlu olayı sonuna kadar soruşturacaklarını ifade etti. Bu arada çocuk yuvası önünde önlem alan polis, yurda giriş ve çıkışı kapattı.

Üye
Allah kimseyi evsiz, yuvasız büyütmesin... :(

Lazkopat61

Üye
ALLAH BELASINI VERSIN BÖYLE NAMUSSUZ, SEREFSIZLERIN.. ALLAH COCUK NASIP ETMESIN BÖYLE INSANLIK DISI YARATIKLARA.

YÜCE ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN YARABBIM....

justo79

Üye
Elbett bir gün gelecek ve o adilerin cezası verilecektir!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
pc'den başımı kaldıramıyorum ki tv seyredeyim.. :vur:

slayer

Üye
sonrada niye kimsesiz çocuklar böyle oluyor diyoruz...
adamlara sevgii göstermek yerine nefretlerini gösteriyorlar.... pislikler...

S1FR3K1R1C1

Üye
ewet arkadaşlar bende dün izledim :off: :off: allah belasını versin onların dün malatyalılar ayaklanmıştı zaten cezalarını verecekler en kısa zamanda içim cız etti ya onları görünce :off: :'(

oteb

Üye
Ahlaksız insanlar bir de olay ortaya çıktıktan sonra bahçede mangal yapıp yemişler çocukların gözleri önünde... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...