İcon Rewun - Icon Pack v7.5.1

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Android 4.0 veya üzeri gerektiren yuvarlak tasarıma sahip bir alternatif ikon paketi uygulamasıdır. İçerisinde 2000'den fazla HD ikon bulunmaktadır. 25mb apk boyutu vardır.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
173
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
320
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
5
Görüntüleme
159
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt