Resmi YouTube Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

On7_li

On7_li

Üye
    Konu Sahibi
Resmi YouTube Uygulaması
Youtube un kendi çıkarmış olduğu bu program ile youtube hesabınıza girebilir, favori videolarınıza erişebilir, istediğiniz videoyu arayıp izleyebilirsiniz. Yani kısacası youtube da web üzerinden ne yapıyorsanız büyük bölümünü bu programla cebinizden de yapabilirsiniz;)

Buradan indirebilirsiniz;

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, karadavut7, safa_oyuncu ve 12 diğerleri

sedser

Üye
çok kontur yiyor bunlar

lokman_03

lokman_03

Üye
Kontör Dayanmıyor Masallah

lahana1

Üye
tşk.

daffy

daffy

Üye
bunu arıyodum kardeşim çook saol yaa

thunderrrr

Üye
Youtube un kendi çıkarmış olduğu bu program ile youtube hesabınıza girebilir, favori videolarınıza erişebilir, istediğiniz videoyu arayıp izleyebilirsiniz. Yani kısacası youtube da web üzerinden ne yapıyorsanız büyük bölümünü bu programla cebinizden de yapabilirsiniz;)

Buradan indirebilirsiniz;

Uygulama çok güzel ama bir şey sormak itiyorum: Videoları seyrederken görüntü ( bazı divx filmlerde olur hani codec probleminden dolayı bilirsiniz..) pixelize oluyor:allalla:, donuk veya dediğim gibi kare kare oluyor bunun için makinaya ekstradan bir codec yüklenebiliyor mu yoksa sadece ben de mi oluyor bu olay..?

şimdiden teşekkürler
kalın sağlıcakla:sn:

pitbull_love

pitbull_love

Üye
emeğine sağlık bence emtube daha başarılı bir de eğer wifi ile bağlı değilseniz bu uygulamalar çok mantıklı değil arkadaşlar kontor dayandıramazsınız.

omen632

omen632

Üye
tşk

hasan2528

Üye
acaba bununla youtubeden video indire bilirmiyiz şimdiden tşkler

majör

Üye
teşekkürler kardeşim emeğine sağlık

ayhanzeybek

Üye
harika ya gerçektende sorunsuz çalışıyor(E65)zamanına ve emegine teşekkürler kardeş sagol güzel bir çalışma olmuş eyvallah...

--------------- Ekleme ---------------

:)sgl

bocek42

Üye
paylasım ıcın tskler:) fakat sureklı bozuk dosya mesajı verıyorm vıdeolar neden olabılır acaba

toprakumit

toprakumit

Üye
Emeğine sağlık kardeşim :oke:

dragonhell12

Üye
Arkadas Sen Bit Te4sekuru Hakketin Boyle Guzel Paylasımlarının Devamınını Beklerim

Hellraiser12

cazry

cazry

Üye
:oke:çok güsel:oke:

luupuus

luupuus

Üye
iyide zaten cepten yazıncada oluyo programa ne gerek varki?

Arazlam

Arazlam

Üye
teşekkürler

nick_im

Üye
sağol kardeş

ilhan14

Üye
Gercekten güzel emegine saglik videolar cok durakliyor birde kaydedebiliyormuyuz videolari cözemedim

Üst Alt