Resimlere Bakın Kopun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

paratoner

Üye
hhaha sonuncu süper

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
tesekkurler emekleriniz icin
hojdonk arkadasin sunnetli resmi biraz agir kacmis
sitede bayan arkadaslarda var
unutmayalim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Normal olsa ağır derdim ama karikatür olarak yapıldığı için sorun yok diye düşündüm rahatsız olanlar çıkarsa 3-4 kişi silerim.. ;)

paratoner

Üye
agir kaçmis 2 :)

msw

msw

Üye
abi süper yaa

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 11 2005, 03:27 AM
Normal olsa ağır derdim ama karikatür olarak yapıldığı için sorun yok diye düşündüm rahatsız olanlar çıkarsa 3-4 kişi silerim.. ;)
[post=162541]Quoted post[/post]​
kisi sayisiyla alakasiz bisey bu
bunu goren bayan arkadas sence hos karsilarmi???? :off:
eminim hos karsilamazlar :nono:
yonetici olarak sen daha bi dikkatli olmalisin hojdonk'cum ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt