Reput Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Reput Sistemi
<span style="font-size:14pt;line-height:100%"><span style="color:#000099">Neden isyan?</span></span>

-Evet arkadaşlar,sitede kim mod seçilse,ayın üyesi olsa yada buna benzer birşey olsa ben dahil birçok üye neden isyan ediyor???

-Sebep şu aga,herkes kendinin hakettiğini düşünüyor,ben onca emek verdim,binlerce mesajım var neden ben değil de onlar diyorlar..gerçek hayatta haksızlığa birçok kez uğrayan insanlar sanal alemde de haksızlığına uğradığını düşünüyor böylece..
-Bir de üyeler şunu düşünüyor;herkes tanıdığını mı kayırıyor diye,ayrımcılık mı var diye..
-Hele bazı üyelerin fıttırdığının farkındayım,adam diyor yeni üye ben ilk baştan beri sitedeyim,beni neden ayın üyesi mod vs. yapmadılar,demek ki boşuna uğraşmışım diyor..
-Kimi üye ise,açtığı konulara ve emek verip eklediği konulara bir teşekkürü bile çok görenlerden müzdarip..buna ben de dahilim,örneğin bir konu açılıyor beşbinden fazla bakılıyor ve bir ya da iki kişi teşekkür ediyor..Bir kuru teşekkür bile çok görülüyor bazen..

-Şimdi diyeceksiniz ki sen neden bahsediyorsun kardeşim,zaten herkes yönetimi suçluyor,bir de sen mi çıktın başımıza diye..
-Hayır aga ben kendim dahil tüm üyelerle beraber hepimizi eleştiriyorum..sitede benden çok eski üyeler var,benden çok onların hakkıydı aslında eleştirmek..ama ben kendim de dahil eleştirim hepimize..

--Peki sonuç ne olacak??...Eleştiri de yapıcı olamalı bence..<span style="color:#FF0000">BENCE SİTEYE BİR REP SİSTEMİ KONSUN</span>...Teşvik amacıyla...herkes emeğe göre rep versin üyelere..herkes hakettiğini alsın aga..

Caine

Caine

Üye
valla aga sen ne desen hakl&#305;s&#305;n derim ve arkanday&#305;md&#305;r tabii mümkünat&#305; oldu&#287;u sürece. yapt&#305;&#287;&#305;n aç&#305;klamalar bence yeterli olacakd&#305;r. isyanlar baya ço&#287;ald&#305; bence tüm yazd&#305;klar&#305;na kat&#305;l&#305;yorum bu rep mümkün olursa güzel olur ama olmasada en az&#305;ndan &#351;ahs&#305;m ad&#305;
ma sorun yoktur. ay&#305;n üyeli&#287;i modluk yöneticlik vs. önemli de&#287;ildir bence. herkes haketti&#287;i de&#287;eri zaman&#305; geldi&#287;inde zaten alacakt&#305;r yeterki sabredilmesi bilinsin. herkese sayg&#305;lar ve iyi yaz&#305;&#351;malar

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Katılıyorum Bende Katılıyom Rap/Hip Hop bölümünde 100 den fazla dosya ekledim midnight da dahil ama tesekkür çok az ...ama bi sitede bi dosya ekledim begendiler hemen Rep verdiler sasırdım yani...emege saygı çok var...Biz sitedikiler indirsin falan yardımcı olalım die düsünüyoz yoksa ne gerek var bendede midnight bizde var sarkılar ama basları faydalansın die cabalıyoz.Mod olmak Önemli olan bi tesekkür edin.yani...

Saygılarla

Kin a.k.a Son Darbe

sambadisakkarit

Üye
Site yönetimi üyelere haksızlık yapmadığı sürece istediğini bünyesine alsın istediğini bünyesinden çıkarsın umurumda değil. Yeterki üyelerle kendini bir tutsun.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Dec 3 2005, 01&#58;11 AM) [post=220515]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Site yönetimi üyelere haksızlık yapmadığı sürece istediğini bünyesine alsın istediğini bünyesinden çıkarsın umurumda değil. Yeterki üyelerle kendini bir tutsun.
[/b][/quote]

Evt öle ama Biz emek vermeye cabalıyoz hiç yoktan tesekkür bekliyoz biz bosa cabalıyoz...

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(dimitradon &#064; Dec 3 2005, 01&#58;10 AM) [post=220513]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Katılıyorum Bende Katılıyom Rap/Hip Hop bölümünde 100 den fazla dosya ekledim midnight da dahil ama tesekkür çok az ...ama bi sitede bi dosya ekledim begendiler hemen Rep verdiler sasırdım yani...emege saygı çok var...Biz sitedikiler indirsin falan yardımcı olalım die düsünüyoz yoksa ne gerek var bendede midnight bizde var sarkılar ama basları faydalansın die cabalıyoz.Mod olmak Önemli olan bi tesekkür edin.yani...

Saygılarla

Kin a.k.a Son Darbe
[/b][/quote]

rap muziği her ne kadar sevmesemde yazdıklarında haklısın kardeş. sende herşeye kin a.k.a darbecisin yaaa ne diyim destekciyim doğru söyleyen herkeseeeeeeeee

madmann

madmann

Üye
bilemiyorum wallahi hiç başıma gelmedi ama bendede öle oldu eleman hemen gelip direk olarak YALANCI teşhisi koyuyor mesela
bu arada bence koyulması gerekenler siteye rep bölümü mesajların üzerine gidince kısa açıklama tema ve düzen bu arada hızlı cevap özelliğine bayılıyorum

sambadisakkarit

Üye
Bilemiyorum ama bir diğer başlıkta yönetime girme kriteri olarak çok fazla paylaşım yapmanın pek te önemli olmadığını yazmıştı yönetimdekiler. Dediğiniz gibi teşekkürü hakedenler için teşekkür botu koyabilirler...

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 3 2005, 01&#58;18 AM) [post=220520]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(dimitradon &#064; Dec 3 2005, 01&#58;10 AM) [post=220513]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

Saygılarla

Kin a.k.a Son Darbe
[/b][/quote]

rap muziği her ne kadar sevmesemde yazdıklarında haklısın kardeş. sende herşeye kin a.k.a darbecisin yaaa ne diyim destekciyim doğru söyleyen herkeseeeeeeeee
[/b][/quote]

He saol kardes Kin benim adım Son Darbe grubumun adı valla Site eskisi gibi deil ya ..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(midnight &#064; Dec 3 2005, 01&#58;03 AM) [post=220505]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

--Peki sonuç ne olacak??...Ele&#351;tiri de yap&#305;c&#305; olamal&#305; bence..<span style="color:#FF0000">BENCE S&#304;TEYE B&#304;R REP S&#304;STEM&#304; KONSUN</span>...Te&#351;vik amac&#305;yla...herkes eme&#287;e göre rep versin üyelere..herkes haketti&#287;ini als&#305;n aga..
[/b][/quote]

&#350;unu belirtmek isterim, &#304;nvision Power Board&#39;a uygun reputation modifikasyonlar&#305; yok, Asl&#305;nda modu yazan bir Türk evlad&#305; var fakat oda 50&#036; ya da 70&#036; ( tam hat&#305;rlam&#305;yorum ) aras&#305;nda bir fiyata sat&#305;yor.

Ayr&#305;ca &#304;PB 2.1.3 sürümü için Te&#351;ekkür modifikasyonu yok, sadece 1.3.1 Final için mevcut.

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
Gerekirse cr*ck&#39;lısını buluruz aga..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Onların cr*ck&#39;lisi olmuyor, cr*ck falan yok modifikasyonlarda, şekillerle yazılmış 4 - 5 Satırlık modifikasyonlar.

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 3 2005, 01&#58;38 AM) [post=220530]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Onların cr*ck&#39;lisi olmuyor, cr*ck falan yok modifikasyonlarda, şekillerle yazılmış 4 - 5 Satırlık modifikasyonlar.
[/b][/quote]
Kabul etsinler biz alalım hediye edelim aga..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ederiz etmesine, 200 kişi bir günde reklamlara 6 - 7 kere reklamlara tıklasa modu yazanıda alırız. Yönetim Rep puan konusuna ne diyecek bakalım.

ardaca

Üye
abi kendin sormuşve yine kendin cevaplamışsın ama iyi de etmişsin. düşüncelerimizi dile getirmişsin desem yeridir. bu yönteim ve site sahibi nagative arkadaşımız siteyi bu hale getirmişler, bizler için türlü sıkıntıya katlanmışlar buraya kadar herkes eyvallah diyor. ama bu yönetimin seçtiği ayın üyeliği ya da modluk sözkonusu olunca hemen eleştiri. herşeyi mükemmel yapan yönetim burda kasıtlı olarak yanlış yapmış havası yaratılıyor. ben de anlamakta zorlanıyorum gerçekten.

ya bu isyan bayrağını açan arkadaşlar eğer modluk ayın üyeliği için paylaşım yapıyorsanız eksik olsun paylaşımınız yaa&#33; ben kendimden örnek vereyim. nette dolaşırken güzel birşey görüyorum. içimi bi heyecan kaplıyor bunu maxiceptekilere göstermeliyim diye. ve insanlar görüp yorum yaptıkça seviniyorum içimden. ama bunu ilerde rütbem olur diye içten pazarlıklı bir şekilde yapmıyorum&#33; teşekkür konusuna gelince biraz katılıyorum ama sonuçta teşekkür beklediğim için paylaşmadığımdan pek de önemsemiyorum. ( ama geçenlerde ronaldinhonun videosunu koydum kimse teşekkür etmedi hehehehehe) keşke herkes bu bakış açısıyla baksa da siteye sorunsuz girişimizi sağlayan yönetime bu şekilde teşekkür edebilsek&#33;

(bu arada ben de ilk üyelerdenim benim mod olmam gerekirdi hehehehheeeh çünkü ben hep paylaştım yaaaa biliyomusunuz )

bi de şöyle bir önerim olcak. kendini bulunmaz hint kumaşı zannedip mesaj sayısı, paylaşım bazında kendini mod olmaya aday gören değerli üyelerimiz yönetimden bi arkadaşa öm (özel mesaj) ile başvurusunu yapsın, yönetim de olup olmadığını ve de olup olamayacağını açıklasan bu üyeye ki üye de mod olmayacağını bile bile zorla paylaşımda bulunmasın&#33; saygılar&#33;

midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ardaca &#064; Dec 3 2005, 01&#58;48 AM) [post=220533]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
abi kendin sormuşve yine kendin cevaplamışsın ama iyi de etmişsin. düşüncelerimizi dile getirmişsin desem yeridir. bu yönteim ve site sahibi nagative arkadaşımız siteyi bu hale getirmişler, bizler için türlü sıkıntıya katlanmışlar buraya kadar herkes eyvallah diyor. ama bu yönetimin seçtiği ayın üyeliği ya da modluk sözkonusu olunca hemen eleştiri. herşeyi mükemmel yapan yönetim burda kasıtlı olarak yanlış yapmış havası yaratılıyor. ben de anlamakta zorlanıyorum gerçekten.

ya bu isyan bayrağını açan arkadaşlar eğer modluk ayın üyeliği için paylaşım yapıyorsanız eksik olsun paylaşımınız yaa&#33; ben kendimden örnek vereyim. nette dolaşırken güzel birşey görüyorum. içimi bi heyecan kaplıyor bunu maxiceptekilere göstermeliyim diye. ve insanlar görüp yorum yaptıkça seviniyorum içimden. ama bunu ilerde rütbem olur diye içten pazarlıklı bir şekilde yapmıyorum&#33; teşekkür konusuna gelince biraz katılıyorum ama sonuçta teşekkür beklediğim için paylaşmadığımdan pek de önemsemiyorum. ( ama geçenlerde ronaldinhonun videosunu koydum kimse teşekkür etmedi hehehehehe) keşke herkes bu bakış açısıyla baksa da siteye sorunsuz girişimizi sağlayan yönetime bu şekilde teşekkür edebilsek&#33;

(bu arada ben de ilk üyelerdenim benim mod olmam gerekirdi hehehehheeeh çünkü ben hep paylaştım yaaaa biliyomusunuz )

bi de şöyle bir önerim olcak. kendini bulunmaz hint kumaşı zannedip mesaj sayısı, paylaşım bazında kendini mod olmaya aday gören değerli üyelerimiz yönetimden bi arkadaşa öm (özel mesaj) ile başvurusunu yapsın, yönetim de olup olmadığını ve de olup olamayacağını açıklasan bu üyeye ki üye de mod olmayacağını bile bile zorla paylaşımda bulunmasın&#33; saygılar&#33;
[/b][/quote]

--Aga,beni tanayan üyeler bilirler,kendi namıma modlukta ve başka şeylerde gözüm varsa Allah taa belamı versin..Ama bu isyan konusuna bir çözüm üretilmeliydi..ve bence en iyi çözüm bu rep eklentisi olacak..
--Teşekkür konusuna ve bu rep neden bu kadar önemli konusuna gelince;Bunlar teşvik amaçlıdır ve bazı üyelerin rahatsızlığını giderecektir kanaatindeyim..
--Şimdi diyeceksin ki rahatsız olan mı var..var ki isyan çıkıyor aga,görmemek için kör olmak gerek..her ayın üyeliğinde yada kim mod olsa itirazlar falan oluyor ve gergin bir ortam doğuyor..
--Ayrıca delimakina35 arkadaş vardı,o bir ara dedi ki mesaj sayılarımızı sıfırlayalım..olur dedim aga..eğer mesaj sayısında gözümüz olsaydı yüzlerce gereksiz mesajımız olurdu aga,bak bakiim bi tane var mı??..Tek bir flood yapmış mıyım??

sambadisakkarit

Üye
Abi afedersiniz de bu rep ne oluyor?

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Dec 3 2005, 02&#58;02 AM) [post=220541]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Abi afedersiniz de bu rep ne oluyor?
[/b][/quote]

Üyenin çalışmalarını başarılı bulduğun takdirde üye&#39;ye puan veriyorsun. Bunu sağlayan sisteme Rap diyorlar.

sambadisakkarit

Üye
Aydınlattığın için teşekkürler. Güzel bir sisteme benziyor...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Midnight arkadaşıma katılıyorum. Bu rep olayı güzel bi sistem aldığın oya göre biyerlere gelmek en adili demokratik olanı. Sakın kimse yanlış anlamasın ne yönetici üyelere ne diğer editör arkadaşlara en ufak bi eleştirim yok ama bir yönetici atanacağı zaman 2-3 kişinin seçimi değilde gerçekten emek vermiş kişilerin tüm site oybirliğiyle atanması gerekirse anket yapılması (tabi rep sistemi olmadığı için) en uygun olanı bence..

Şimdi aslında bu yönetici seçilme vs..olayı sanki son olarak biraz Tofy&#39;nin yönetici olmasıyla alevlenmiş oldu gibime geliyor Ama O arkadaşın reelde de işleri bu konulara yakın ve uygun olduğu için en ufak bi eleştirim yok o konuda tofy&#39;nin seçimine bi sitemim olmaz olamaz yanlış anlaşılmasın siteye de katkısını tartışmaya gerek yok.

Sonuçta evet bazı arkadaşlar siteye gerçekten bazı yöneticilerden daha fazla bilgi sunmuş kişiler hatta bazı yöneticilerin adını yeni duyuyorum, bazısının mesajinı yeni görüyorum hal böyleyken bazı arkadaşlar yüzlerce kaynak getirmiş siteye. bunların başında da belki midnight ve diğer arkadaşlar geliyor Benim için yönetici olmuşum mod olmuşum çokta önemli değil en nihayetinde bi sitedir ama siteye gerçekten çalişanın hakkını vermek için rep sisteme olmasada benzer bi sistem şart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt