Haber Remix Os 2.0 ile Çalışan Masaüstü PC, 25$ Fiyatla Ön Siparişte

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Remix Os 2.0 ile Çalışan Masaüstü PC, 25$ Fiyatla Ön Siparişte
Android tabanlı Remix Os 2.0 işletim sistemine sahip ilk masaüstü pc, ön siparişle satışa sunuldu.

Teknoloji dünyasının heyecanla beklediği Android işletim sistemine sahip ilk Android tabanlı Remix Os masaüstü bilgisayar nihayet ön siparişle satışa sunuldu. Unuiqa S905 adıyla satışa sunulan masaüstü bilgisayar Remix Os 2.0 işletim sistemine sahip ve 25 dolar fiyat etiketi ile ön siparişe sunuldu.

Remix Os 2.0 altında çalışan Android tabanlı Unuiqa S905, multiwindow desteği ile aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırma yeteneğine sahip. Unuiqa S905 canlı bir kullanıcı ara yüzüne ve Word, Excel, PowerPoint gibi Microsoft Office uygulamarını da destekliyor.

UNUIGA S905 Özellikleri:

• İşlemci: 64bit Amlogic S905 Quad-core ARM Cortex-A53 işlemci
  • Grafik: Malu-450 grafik işlemci birimi
  • İşletim Sistemi: Remix OS 2.0
  • Bellek: 1GB/2GB RAM
  • Depolama: 16/32GB dahili depolama alanı
  • 4K Ekran ve micro SD kart okuyucu desteği
Amlogic 64-bit S905 Dört çekirdekli ARM Cortex-A53 işlemci ve 5 çekirdekli Mali-450 Grafik işlemci birimine sahip olan Unuiqa S905, Android tabanlı Remix Os 2.0 için optimize edilmiş. Cihaz ayrıca kablosuz mouse ve klavye desteğine de sahip.

Şirketten yapılan açıklamaya göre teslim tarihi sipariş verilen bilgilere şeye göre değişiklik gösterecek. Firma ayrıca 1GB RAM ve 16GB dahili depolama alanına sahip versiyona öncelik verileceğini, 2GB Ram ve 32GB dahili depolama alanına sahip versiyonun ise satışa sunulmasının biraz daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu belirtiyor.

Remix Os 2.0 ile Çalışan Masaüstü Pc, 25$ Fiyatla Ön Siparişte - MaxiCep

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne İş Yapacak Bu Git Laptop Bağla adam Akıllı Kullan
Bide Android İşletim Sistemi Bence Gereksiz Hadi Desenki Windows Yüklediler Hadi Belki Kasa Kasa İşlem Yaptırır Ama Ne Gerek Var Böyle Bir Cihaza Güncelleneceğinide Sanmıyorum İlerde

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Ne İş Yapacak Bu Git Laptop Bağla adam Akıllı Kullan
Bide Android İşletim Sistemi Bence Gereksiz Hadi Desenki Windows Yüklediler Hadi Belki Kasa Kasa İşlem Yaptırır Ama Ne Gerek Var Böyle Bir Cihaza Güncelleneceğinide Sanmıyorum İlerde
Aynen Yeni İşletim sistemleri çıkınca Hiçbiri Tutmaz Microsoft Önceden çıkardı Hep tuttu dahz çıkarmazlar

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

strk92

Üye
Aslında kullanıslı bir sistem şirketlerde ve okullarda kullanılabilir. Fiyatı fazla pahalı değil sadece ofis dökümanları ve internet için kullanılabilir ancak sistemin kasma olmadan akıcı bir şekilde çalışması gerekli.

0MG90

0MG90

Üye
HDMI ile televizyona bağla al sana akıllı tv :) Android tv box işte bu.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Günlük rutin ve küçük işler için kullanılabilecek alternatiflerden bence cihaz. Ucuz olması da cezbediyor.

Üst Alt