Rekor Aşkına...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
Rekor Aşkına...
F.Bahçe, yarın Denizli'yi devirirse, 3 puanlı sistemde 13 sezonun en iyi performansını yakalamış olacak.
Sadece 6 Puan Kaybetti
Trabzon ile berabere kalarak üst üste maç kazanma rekoru kıramayan F.Bahçe, 3 puanlık sistemin rekoru için yarın sahaya çıkacak. Sarı-lacivertliler yarın Denizli'yi yenerse 3 puanlık sistemde 13 sezonun en iyi performansını sergileyecek. F.Bahçe, devreyi 45 puanla tamamlarsa, 17 maçlık ilk periyotta sadece 6 puan kaybetmiş olacak.

Daum'la Gelen Başarı
F.Bahçe ilk yarı itibarıyla en az puan kaybeden takım olursa, bu aynı zamanda Daum'un da rekoru olacak. Kanarya ile ilk yılında 17 maçlık seride 35 puan toplayıp, ilk yarıyı 2. sırada tamamlayan Alman hoca geçen yıl aynı periyodu 43 puanla lider bitirmişti. F.Bahçe bu 13 yıllık dönemde ilk yarıyı çoğunlukla ilk iki arasında bitirdi.

depresif

Üye
valla bence daumun başarısı demek haksızlık olur.Öyle bir takımın başına sen semra teyzeyi bile koysan yine şampiyon olur ,yine her maçını kazanır.Daum avrupadan korktu.Dünya kadar taktiksel hata yaptı daumun başarısı değil bence futbolcuların başarısı ben bir galatasaraylı olarak dışardan bunu görüyorum.Yani daha tarafsız bakıyorum olaya

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dauma bak be çok başarılı..

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
bence biraz da olsa teknik direktörün payı olduğuna inanıyorum..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Daum'un payını neden Avrupa'da göremediğimiz belli

perfectlover

Üye
Kuşkusuz Daum'un da bu başarı da payı var. Tartışılması gereken ne kadar payı olduğu. Bana göre % 20 yi geçmez. Yaklaşık 3 senedir bir arada oynayan ve kaliteli futbolculardan oluşan bir takım, maddi anlamda hiçbir sorun yaşatmayan güçlü bir yönetim ,her maçını aralıksız ve istinasız takip eden bir taraftar topluluğu olduktan sonra Daum'a fazla bir şey kalmıyor.

maavii

Üye
açıkcası isterseniz 17*3= 51 puan alsın benim için hiçbir anlamı olmaz( ne fener ne de başkası için) avrupada şöyle kayda değer bir başarı sağlasın Fenerbahçe ha o zaman tebrik ederim

yitik savaşçı

Üye
Daum ligi nağmalup şampiyon bitirse bile elindeki kadroyla avrupada hiç birşey yapamamış bir teknik direktör olarak hatırlanacak...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
lig sampiyonlugu daum için sadece formalite..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt