İpucu Reklamlara HAYIR!

Sponsorlu Bağlantılar

KadiirOruc

KadiirOruc

Üye
    Konu Sahibi
Reklamlara HAYIR!
Bilirsiniz cepte reklam. Tvde reklam. Radyoda reklam. Peki biz ne yapıyoruz bu kirli görüntü ve sesler karşısında? Hiç bir şey. Ama artık bu konuya el atma zamanı gelmiştir.
Ben bildiğim ipuçlarını verecem. Siz de söylerseniz ve bilinçlenirsek bu reklamları alt etmiş oluruz.
Turkcell için çok reklam kampanya marka mesajları mı alıyorsunuz? Bazı şeyleri aktif etmiş olabilirsiniz.
Bunun için
İptal fırsat yazın 2222e yollayın.
İptal izin yazın 2222e yollayın.
Turkcell online işlemlerden sms ayarlarından alacağınız reklam mesajlarını iptal edin.

Gelelim webe.
Chrome ve opera için adblock eklentisini kurun.

Tvde normal reklamlara alıştık ama telefon reklamları için de cep telefonu reklamı yayınlayan her kanalı sildim ben...

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve mhmtkrtp

lazye

lazye

Üye
FENA

berkveberk

Üye
Teşekkürler. Tam da gerekli olan şey.

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
bende calls blacklist pro kullanıyorum. hem arama hem sms engelliyor. epey işime yaradı. tavsiye ederim.

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Bilirsiniz cepte reklam. Tvde reklam. Radyoda reklam. Peki biz ne yapıyoruz bu kirli görüntü ve sesler karşısında? Hiç bir şey. Ama artık bu konuya el atma zamanı gelmiştir.
Ben bildiğim ipuçlarını verecem. Siz de söylerseniz ve bilinçlenirsek bu reklamları alt etmiş oluruz.
Turkcell için çok reklam kampanya marka mesajları mı alıyorsunuz? Bazı şeyleri aktif etmiş olabilirsiniz.
Bunun için
İptal fırsat yazın 2222e yollayın.
İptal izin yazın 2222e yollayın.
Turkcell online işlemlerden sms ayarlarından alacağınız reklam mesajlarını iptal edin.

Gelelim webe.
Chrome ve opera için adblock eklentisini kurun.

Tvde normal reklamlara alıştık ama telefon reklamları için de cep telefonu reklamı yayınlayan her kanalı sildim ben...
adamsın yeter artık deme vakti çoktan gelmişti!!!!!!!!!!

forever_zest

Üye
İyide maxicep.com reklamdan geçilmiyor şişman kadın karikatürü görmekten erkekliğin soğudum :biggrin:

Üst Alt