Reklam Afişleri Yarışı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
bu volskwagenin afişi


buda nissanın reklam afişi
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sonra hangisi yayınlandısya bariz (ç)alıntı yapmış..
 
cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
önce volkswagen yapmış,buna karşı nissanın cevabı olmuş...
 

slayer

Üye
helal osun nissan
bende atlardım z350'nin önüne......
 

tofy

Üye
çok güzel olmuş çok zekice cevap vermişler
 
ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Nissan daha güzel ama
 
Caine

Caine

Üye
evet nisasan daha güzel ama wolkswagenin en iyi arabasının afişi değil. daha kimbilir neler var nelerr. bu almanlar hakikaten araba yapmayı biliyolar
 
DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Dec 16 2005, 05&#58;47 PM) [post=229099]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
çok güzel olmuş çok zekice cevap vermişler
[/b][/quote]
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt