rehberle ilgili küçük bi soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
    Konu Sahibi
rehberle ilgili küçük bi soru
arkadaslar bazen telefon kapalıyken ,arama geliyor ve sadece numara yazıyo bende kime ait olduğunu bilmiyorum rehberde tek tek aramaka zornda kalıyorum acaba rehberde hem isim hem numaraa gösterecek uygulama yokmu ?

benighted

benighted

Üye
gelen mesajda numarayi ara ve hemen kapat yani daha calmadan o zaman kim oldugunu gorursun bn oyle yapiyorum.

backwater

backwater

Üye
eğer bütün numaralar sim kart hafızasında kayıtlıysa ve ayrıca telefon rehberindede kayıtlıysa ya telefon rehberindeki bütün numaraları silip sadece sim hafızasını kullan yada sim karttaki bütün numaraları telefon rehberine kopyalayıp sadece telefon hafızasını kullan, bunu yapmak içinde rehber ayarlarından kullanılan hafızaya bak , hem sim kartı hem telefon hafızasını aynı anda kullanıyorsan sadece birini seç

benighted

benighted

Üye
eğer bütün numaralar sim kart hafızasında kayıtlıysa ve ayrıca telefon rehberindede kayıtlıysa ya telefon rehberindeki bütün numaraları silip sadece sim hafızasını kullan yada sim karttaki bütün numaraları telefon rehberine kopyalayıp sadece telefon hafızasını kullan, bunu yapmak içinde rehber ayarlarından kullanılan hafızaya bak , hem sim kartı hem telefon hafızasını aynı anda kullanıyorsan sadece birini seç

oyle oldugunda gosterdiginden eminmisin cunku bende gosterilen hafiza tel olarak ayarli ancak sadece isim gozukuyor numarayla degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...