Rehber Aktarımını Nasıl Yapacaz?

Sponsorlu Bağlantılar

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Rehber Aktarımını Nasıl Yapacaz?
Sonunda n9 telefonum geldi. üzerinde made in finland yazısını görünce de ayrıca sevindim. eski nokia kullanıcıları bilir üretim yeri muhabbetini :)

neyse konu şu: optimus black android 2.3 modelinden rehber atmam gerek ama beceremedim. rehberi bluetooth ile yollayınca 300 kişiden sadece rastgele 1 kişiyi aktarmışım gibi gösteriyor.

otomatik rehber senkronizasyonunu da beceremedim. bilgisi olan var mı?

cnk52

Üye
Acaba sim karta kopyalasanız olmaz mı?
Gerçi 300 kişiyi sim kart kabul etmeyebilir. Bu durumda rehberi 2 veya 3e bölerek deneyebilirsiniz.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
sim kartım büyük, micro alacam, bir de sim üzerinden iş yapmayı ne yalan söyleyim sevmiyorum

salihk

salihk

Emekli Yönetici
ayarlar = senk ve yedekle = Senkronizasyon = + butonu tıkla ve hangi telefondan veri alıcaksan eşleştirmen gerekiyor.eşleştirme bittikten sonra resimdeki gibi Rehber mesajlar notları diğer telefondan n9 a taşıyabilirsin.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
ayarlar = senk ve yedekle = Senkronizasyon = + butonu tıkla ve hangi telefondan veri alıcaksan eşleştirmen gerekiyor.eşleştirme bittikten sonra resimdeki gibi Rehber mesajlar notları diğer telefondan n9 a taşıyabilirsin.

maalesef işe yaramıyor, 0 kartvizit alıyor

salihk

salihk

Emekli Yönetici
yani vardır bir aktarım yoluda biz bilmiyoruz. :)

pRime.

pRime.

Üye
turkcell'e gidin. iki cihazı da bir makinaya bağlayacaklar, oradan bütün numaraları gönderirler n9'a

• Beğen
Tepkiler: Yönetici___
mert_1047

mert_1047

Üye
optimus blackte rehbere gidin seçeneklerden dışa aktarı seçip sd karta aktar diyin. Ardından oluşturulan vcf dosyasını n9 un hafızasına atıp oradan alabiliyor olmanız gerek.

Not: Maalesef n9 um olmadığı için dediğimi deneme şansım yok yanlız optimus blackte anlattığım kısıma garanti verebilirim bütün rehberi sd carta oluşturduğu vcf dosyasına aktarır.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
optimus blackte rehbere gidin seçeneklerden dışa aktarı seçip sd karta aktar diyin. Ardından oluşturulan vcf dosyasını n9 un hafızasına atıp oradan alabiliyor olmanız gerek.

Not: Maalesef n9 um olmadığı için dediğimi deneme şansım yok yanlız optimus blackte anlattığım kısıma garanti verebilirim bütün rehberi sd carta oluşturduğu vcf dosyasına aktarır.

denedim en başta. ama tüm numaraları görmüyor n9

mert_1047

mert_1047

Üye
denedim en başta. ama tüm numaraları görmüyor n9

yanlız bluetooth ile denemişsiniz? benim demek istediğim cihazın kartına vcf dosyası oluşturuyor onu alıp n9'a atın ardından dosya yöneticisinde vcf dosyasını bulup tıklayın.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
yanlız bluetooth ile denemişsiniz? benim demek istediğim cihazın kartına vcf dosyası oluşturuyor onu alıp n9'a atın ardından dosya yöneticisinde vcf dosyasını bulup tıklayın.

o şekilde de denedim.

şöyle yaptım artık, gmaile yolladım, ordan indirdim.