RED DEAD REDEMPTION 2 duyuruldu!

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda oldu, duyuruldu! Yeni Red Dead'in haberlerini günlerdir siz okurlara yetiştirmeye çalışıyoruz. Rockstar birkaç gündür tam saat 16:00'da Red Dead ile ilgili bir şeyler paylaşıp duruyor. Artık yeni oyunun geleceğine neredeyse emindik ancak çıkış tarihi, hangi platformlara çıkacağı hakkında hiçbir bilgimiz yoktu. Rockstar sonunda sessizliğini bozdu ve resmi duyuruyu yaptı.

Öncelike PC oyuncularına kötü bir haberim var. Oyun sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak ve çıkış tarihi de 2017'nin Sonbahar'ı olarak belirlenmiş durumda. Oyun bizleri hem o alışık olduğumuz kovboy atmosferine götürecek, hem de eşsiz bir çevrimiçi oyun deneyimi sunacak. 20 Ekim'de oyunun ilk fragmanı ve ek bilgileri yayınlanacak. Direkt olarak sitemizden izleyebileceksiniz. Oyun için açılan resmi websiteye gidebilirsiniz.

Oyun için Rockstar bu yeni duyuru ile beraber yeni bir resim de yayınladı. Artık oyunun adınının gerçekten Red Dead Redemption 2 olduğuna inanabilir ve bizi de taşlamayı bırakabilirsiniz :)Alıntı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt