Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs'ta Xbox Game Pass'e Geliyor

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Red Dead Redemtion 2'nin 7 Mayıs tarihinde Xbox Game Pass'e geleceği açıklandı. Xbox Game Pass aboneleri, Red Dead Redemption 2 oyununa 7 Mayıs tarihinde ücretsiz olarak erişebilecek. Xbox Game Pass'te yer alan Rockstar Games'in bir diğer oyunu Grand Theft Auto V için de son tarihin 7 Mayıs olduğu açıklandı. Xbox Game Pass Türkiye fiyatının aylık 29.99 TL olduğunu aktaralım.

 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare., bveo1990 ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt