Real Mardid Robinhoyu aldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Real Mardid Robinhoyu aldı
İspanya'nın Real Madrid Kulübü, uzun zamandır görüşme yaptığı Brezilyalı futbolcu Robinho'nun transferini 24 milyon avroya sonuçlandırdı.

İspanyol Devlet Radyosu RNE'de duyurulan haberde, Real Madrid'in 24 milyon avro karşılığında Robinho'yu, kulübü Santos'tan transfer ettiği bildirildi.

21 yaşındaki genç futbolcunun, Real Madrid Kulübü doktoru Alfonso del Corral eşliğinde Brezilya'da özel bir klinikte sağlık kontrolünden geçtiği ve onay aldığı belirtildi.

Radyonun verdiği bilgilerde, transferde geçen 24 milyon avronun yarısının Rubinho'nun kulübü Santos'a verileceği kaydedildi. 2008 yılına kadar Santos ile sözleşmesi bulunan Brezilyalı futbolcu, transfer görüşmelerinin sürmesi nedeniyle 1 Temmuz tarihinden bu yana takımdaki çalışmalara katılmıyordu.

Ronaldo, Brezilya Milli Takımı'ndan sonra aynı kulüpte oynayacağı Robinho ile ilgili yaptığı açıklamada ''Real Madrid'te Robinho ile oynayarak çok daha fazla eğleneceğiz. Geldiğinde hiçbir uyum sorunu yaşayamayacak'' dedi.

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
real adam oluyor desenize adamlar geleceğe yatırıma başladı.robinho çok kaliteli bir oyuncu, hatta Pele onda gençliğimi görüyorum diye demiş :D

maavii

Üye
    Konu Sahibi
umarım onuda harcamazlar

useless84

Üye
Gecen sene Aziz yıldırım robinho nun fiyatını sormus ve karsılıgında 20 milyon dolar cevabını almıstı keske o zaman menejerlikteki gibi atıorum 10 ayda 2 milyon dolar falan bi teklif goturerek alsaydı :vur: neyse real madrid e hayırlı ugurlu olsun ;;)

SANCAR

SANCAR

Üye
robinho daa önceleri hiç duymadıydım yaw nerde meşur oldu bu zat???

useless84

Üye
Originally posted by SANCAR@Jul 21 2005, 09:19 PM
robinho daa önceleri hiç duymadıydım yaw nerde meşur oldu bu zat???
[post=113968]Quoted post[/post]​

oo sen futbol takip etmiyosun yada ediyosan bile menejerlik oynamıyosun o zaman dimi?

SANCAR

SANCAR

Üye
ya oynuyorum da hani bi kupa falan mı oldu diorum ben robinho yu biliodum da birdenbire nası meşhur oldu onu anlamadım..

useless84

Üye
ya zaten herkesin gözü adamın üstündeydi ama federasyon kupasında tamamen su yüzüne cıktı ;)

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Robinhodan Pele övgü dolu sözlerle bahsetmişti, ve şimdi geleceğin en büyük yıldızlarından biri olarak gözüküyo.
ayrıca Robinho kendisinin Real madrid e satılması için ne antremana çıkıyormuş ne de kulübe uğruyormuş...

SANCAR

SANCAR

Üye
yok arkadas sırf real madrid kendisini alsın die yok idmana cıkmamak yok külübe uğramamak...

hiç iyi şeyler düşünmüyorum ben -_-

useless84

Üye
Originally posted by SANCAR@Jul 21 2005, 10:38 PM
yok arkadas sırf real madrid kendisini alsın die yok idmana cıkmamak yok külübe uğramamak...

hiç iyi şeyler düşünmüyorum ben -_-
[post=114016]Quoted post[/post]​

vay tegmende olurmus :)

SANCAR

SANCAR

Üye
n oldu ki :D

maavii

Üye
    Konu Sahibi
oyuncunun böyle istediği Santosa belki söker ama Real de kuzu olur yoksa onu da harcar Real

jumbolinho

Üye
tekniği ve hızı mükemmel fakat son vuruşları etkisiz
bence klubede kalır tabi real forvetlerini satmazsa

useless84

Üye
Daha yası kucuk 2 sene sonra cok tehlikeli bir oyuncu olacak ne olacagı daha simdiden belli

maavii

Üye
    Konu Sahibi
2 sene sonra çok iyi oyuncu olabilir ama sence Real iki sene sabredebilir mi?

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Real Madrid ile Santos, Robinho için birbirine girdi. Sambacı yıldız için 30 milyon Euro öneren Beyaz Şimşekler’e, Brezilya ekibi ret yanıtı verdi 21 yaşındaki süperstarın sözleşmesinde bulunan ‘50 milyon Euro’ya gider’ maddesinden faydalanmak isteyen Real, Robinho’nun bonservisinin yüzde 60’ını alarak transfere nokta koymak istiyor. Önceki gün sağlık kontrolünden geçen Robinho’nun menaceri transferin sonuçlandığını ve Sambacı’nın önümüzdeki günlerde resmi sözleşmeyi imzalayacağını öne sürdü.

goldcrusher

goldcrusher

Üye
robinho çok ii oynuyo ama real harcamasa bariii......

:nono: :nono: :nono:

Salihyet

Salihyet

Üye
Çok paraaaaaaa :supriz:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
az benceee!!!

ama yazk oldu robinho ya daha iyi bi yere gtseydi ceskeee...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...