Spor Real Football 2014-100'e Yakın Lisanslı Takım Ve Güncel Transferler

Sponsorlu Bağlantılar

GreaTH

GreaTH

Üye
Cok sacma Mıllet 2 saat rms Icın Ugrasacagını Snmıorm Okurken bıle Tamamını okumadm :D

adler03

Üye
Sanırım Rms olması için dosyanın klasör içinde verilmesi lazım.

mhmt93t

Üye
    Konu Sahibi
daha kolay bi yolu var, millet kendisi oyuncularin adini bir bir degistirecek ve transfer edecek. cok basit.

ikinci versiyonu zipe koyacagim.

adler03

Üye
Bence de isim değişiklikleri yeterli.Transferleri herkes kendisi yapsın.Yalnız Zip'i telefonda indirmek zor olacak.

Skymich

Skymich

Üye
Cok sacma Mıllet 2 saat rms Icın Ugrasacagını Snmıorm Okurken bıle Tamamını okumadm :D
:D RMS save dosyası benim bildiğim. Ben RF oynamıyom zaten. Sıkıyo. G. Farm 3, Plants vs Zomies gibi oyunları oynuyorum.

GreaTH

GreaTH

Üye
Yok bnde Oynamıyorum Zaten Sıkıcı Oyun En cok Cıftlık zombı felan sarıyor su plant zombıes 2 de cıksa :D

• Beğen
Tepkiler: Skymich

adler03

Üye
Real football'da değişen tek şey skills lab özelliği.O biraz zevk veriyor.Bence oyunu asıl sıkıcı hale getiren oyuncu isimlerinin lisanslı olmamasıydı.

Skymich

Skymich

Üye
Aynen zombili filmler, oyunlar guzel oluyor. Ister korkunc olsun, ıster komık olsun. Sımulasyon oyunlarıda ıyı oluyor..

Raso66

Raso66

Üye
mhmt03 oyun çok güzel olmuş eline sağlık.. Bir de rica etsem oyunu türkçe yapabilir misin

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler

Raso66

Raso66

Üye
oyun türkçe olursa çok güzel olur:)Arkadaşlar bu oyunu türkçe yapacak biri yokmu ? kadrolar düzgün ama keşke oyunda türkçe olsaydı fena olurdu

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
yav zippyshare gibi bir upload sitesi varken neden bunlara uploadlıyorsunuz anlamıyorum.4shared acılmıyor.qmobilemidir nedir o da indirmiyor.düzgün bir upload sitesine uploadlasanız daha iyi olacak.emeğine şağlık amma daha indiremedik :)

adler03

Üye
2. Versiyonu al.Farklı sitelerde bulabilirsin.

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
linkini atabilirmisiniz?

adler03

Üye
Java oyunlar bölümünde paylaşılmış zaten.

manuelneuer1

Üye
qfs mobi de açılmıyor medafire veya başka bir yere indirirmisiniz lütfen

mehmetunal42

Üye
real football 2014 de kariyer become pro oyna oyuncu bilgisi ülkesi bölümünden puanını #ye bastıgın zaman o puan yükseliyor ama oyundan cıkınca o puan gidiyor bunun bir çözümü varmı

adler03

Üye
Puanları girdikten sonra kaydediyor musun?

Raso66

Raso66

Üye
Birde Bu oyunu türkçe yapsanız cook süper olur ya :/

kemsaf

kemsaf

Üye
h

Üst Alt