Real Boxing™ v1.0

Sponsorlu Bağlantılar

mpy

mpy

Üye
Oyun note 2 de açilmiyor. Aslinda açiliyor ama tam oyuna girecek kapaniyor.
Sebebini bile varmi

Dostum note2 nin gpu su tegra kadar dandik olmadigi icin acmiyor. Alldevice versiyonu elbet cikacaktir

ege195

Üye
benim tabletimde çalışmadı obb yi kurdum apkyide ama oyun yükleniyor ekranından sonra kapanıyor yardım edin

aruo

Üye
benim tabletimde çalışmadı obb yi kurdum apkyide ama oyun yükleniyor ekranından sonra kapanıyor yardım edin
Dostum oyun tegra grafik işlemci istiyor yani tabletin sanırım pirhana. Bir çözümü var eğer tabletin rootluysa Chainfire 3D programını kur maxicep te var kurulumuyla birlikte anlatılmış. Sadece bu program yardımcı olur sana...

tayfun5453

tayfun5453

Üye
:tşk:

060560540

Üye
Oyun cidden güzel,Tegra işlemciye okadar antipati ile yaklaşmak bence doğru değil.Adamlar çip üretip firmalarla anlaşıyor özel oyun yapılıyor.Bu sadece su damlası olsun,gölgelendirme olsun,yani olsunda olsun,tek özellikte olsun adamlar yapıyor.Bunu mali gpu yu üreten firmada yapsın,anlaşsın,özel oyunlar yaptırsın engel koyan mı var.Burada kimse kimseye karışmıyor ki...
Oyun açılmadı diye tegra ya niye huysuzlanıyoruz ki...Donanım farkından dolayı açılmıyor..Sen mali gpu lu cihaz aldın diye seni mi düşünecek firma...Sistem aynı olsada sistemi birbirinden ayıran ve özel kılan parçalar vardır.Bu parça işe yarasın yaramasın o firmaya özel patenttir.
Şuan tegrayı ve cihaz sisteminin hakkını veren yazılımlar ve alt yapı yok,varsa da kasıtlı olarak aşamalı piyasaya sürülmekteler,bu her marka cihaz için geçerli..O yüzden tek su damlacığı diyip dudak bukmeyelim.
Bu kısır döngü uzarda uzar.
Ozaman Cry tek e de kızalım.Ne varsa bu dx 11 de.destklemeyen kart crysis 3 ü açmıyo diye mi kızalım?
Kişiye özel yada kitleye özel verilmiş cevap değildir.Kimse üstüne alınmasın arkadaşlar.
Sağlıcakla kalın...

skylinegti

skylinegti

Üye
teşekkürler...

mpy

mpy

Üye
Hosgeldin fanboy

- - - Eklendi - - -

Bu arada donanimla alakasi yok yazilima eklenmis gereksiz etiketle ilgili birsey. Nvidia kendi klansmanindaki rakiplerinden herzaman kat be kat daha dandik urunler cikarip bu konudaki beceriksizligini gozboyama ile telafi etmeye calisan aciz bir firmadir. Fanboylugun anlami yok . oyun firmalarinin boyle sacma stratejilere alet edilmesi insanlarin aldatilmasi hic etik degil. Oyundaki gizil ayarlar diger gpu larda pasif hale getirilerek kullanicilar aldatilmaya calisiyor. Bir note2 bu oyunu 4farkli pncerede 4farkli ekranda oynatabilecek gucte ama nvidia bu oyunda da el atmis. Oyun yapimcilari nasil bu oyuna gelebiliyor anlamiyorum. Yap herkes oynasin herkese sat nvidia dan alacagin rusvetin iki katini kazanirsin.

060560540

Üye
...

saruman_me

saruman_me

Üye
süper grafikler ıphone de görmüştüm şimdi android te teşekküler..

• Beğen
Tepkiler: sinatt_28

060560540

Üye
Hosgeldin fanboy

- - - Eklendi - - -

Bu arada donanimla alakasi yok yazilima eklenmis gereksiz etiketle ilgili birsey. Nvidia kendi klansmanindaki rakiplerinden herzaman kat be kat daha dandik urunler cikarip bu konudaki beceriksizligini gozboyama ile telafi etmeye calisan aciz bir firmadir. Fanboylugun anlami yok . oyun firmalarinin boyle sacma stratejilere alet edilmesi insanlarin aldatilmasi hic etik degil. Oyundaki gizil ayarlar diger gpu larda pasif hale getirilerek kullanicilar aldatilmaya calisiyor. Bir note2 bu oyunu 4farkli pncerede 4farkli ekranda oynatabilecek gucte ama nvidia bu oyunda da el atmis. Oyun yapimcilari nasil bu oyuna gelebiliyor anlamiyorum. Yap herkes oynasin herkese sat nvidia dan alacagin rusvetin iki katini kazanirsin.

Fanboy olarak beni mi kastettin sevgili kardeşim ?

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk: :)

41ultrAslan41

41ultrAslan41

Üye
:tşk:

sinatt_28

sinatt_28

Üye
Hosgeldin fanboy

- - - Eklendi - - -

hacı senin de amma zoruna gitmiş alt tarafı bir oyun çok büyütmüşsün

aliumut12345

Üye
Alt tarafı bir oyun diyemezsin.Dövüş oyunları arasında en iyi grafiklere sahip oyunu oynayamayacaksak yakarım tegrayı.Zaten balon söndü hiç tegra 4 lü cihaz duyuruldu mu? Hayır anca Zte falan yapar kendileri kaybetti.

sercan42_

Üye
sagol

cliolar

Üye
bu oyunu s3 de oynama şansımız yok mu şimdi,jelly bean uyumlu chainfire falan yokmu

as111

Üye
telefonum neo v chainfire 3d ile de denedim ama olmadı oyundan atıyor yapan varsa yardımcı olabilirse iyi olur

ege195

Üye
Dostum oyun tegra grafik işlemci istiyor yani tabletin sanırım pirhana. Bir çözümü var eğer tabletin rootluysa Chainfire 3D programını kur maxicep te var kurulumuyla birlikte anlatılmış. Sadece bu program yardımcı olur sana...

yardım için sağol deniycem :)