RAR for Android v5.90 build 83 [Final] [Premium]

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
RAR, Android cihazlar için yayınlanan popüler RAR ve ZIP oluşturma ve RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ arşivlerini açma uygulamasıdır. Android 4.2 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
a) extraction could hang infinitely when unpacking some corrupt
ARJ archives and corrupt ZIP archives with BZIP2 compression algorithm.c

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızMod:
Premium features unlocked;
Remove Help folder completely;
Optimized graphics / zipalign;
Analytics disabled.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, Da®kness, mkahya ve 1 kişi daha

aycan54

Üye
Teşekkürler.
 
  • Beğen
Tepkiler: tuareq
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Build 83 eklendi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt