Rapidshare Den Download Yapamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
Rapidshare Den Download Yapamıyorum
arkadaşlar rapidshareden download yapmak için bir linke basıyorum rapidshare in sayfasından 'free' ye tıklıyorum ama şöle bişi yazıo açılan sayfada

Your IP-address ..................is already downloading a file. You have to wait until it is finished.
Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own PREMIUM-Account now. Instant access!
If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-Account solves this problem.

ne yapmam gerek bilen warsa pls yardım etsin.bekliyorum arkadaşlar

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
1 Saat içinde 50 Mb. dosya indirme işlemi yaptıysan İP adresini banlamışlardır, tekrar 1 saat sonra Ban kalkar.

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 25 2005, 08&#58;35 PM) [post=214828]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
1 Saat içinde 50 Mb. dosya indirme işlemi yaptıysan İP adresini banlamışlardır, tekrar 1 saat sonra Ban kalkar.
[/b][/quote]
yok bugün ilk defa download yapmak için girdim ama dediğim hatyı verdi yaa chavrash yardım et bana bee

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Modem&#39;i resetlemeyi dene birde, e&#287;er buda olmazsa benim ba&#351;ka bir bildi&#287;im yok bu konuyla ilgili.

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
yalnız ben adsl kullanıcısıyım modemi kapatım açsam yeterli olurmu.yada ne yapmam lazım

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Modemin fişini çıkar geri tak.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Nov 25 2005, 08&#58;39 PM) [post=214833]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 25 2005, 08&#58;35 PM) [post=214828]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
yok bugün ilk defa download yapmak için girdim ama dediğim hatyı verdi yaa chavrash yardım et bana bee
[/b][/quote]

aynı şey bende de oluyodu 2-3 gündür,aha şimdi olmadı

darkred

darkred

Üye
    Konu Sahibi
eywalla kardeş düzeldi sağolasın

Üst Alt