Rapidshare Android'de...

 • 27 Eylül 2012
 • 627 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Rapidshare Android'de...

  Eğer siz de inatla Rapidshare kullananlardansınız, size 1 değil, tam 2 müjdemiz birden var!

  Popüler dosya hizmeti Rapidshare, bir değil; iki Android uygulamasını birden indirmeye sundu. Uygulamalar hem tabletlerde, hem de akıllı telefonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış.

  Yeni uygulamalar Android 2.2'yi destekliyor ve iPhone / iPad uygulamasındaki işlevleri sunuyor. Entegre oynatıcı dosyaları doğrudan çalıştırabiliyor, resim ve videolar netteki alana yüklenebiliyor ve arkadaşlarla dosya alışverişi yapılabiliyor.

  Uygulamanın iki sürümü var: Ücretsiz sürüm, Rapidshare'e paralı üye olan kullanıcılar için. Rapidshare'i ücretsiz kullananlar için ise uygulamanın fiyatı 3 Euro'nun biraz altında.

  Her iki uygulamayı da, Googe Play Store üzerinden indirebilirsiniz...

  < Resmi açmak için tıklayın >


  ALİNTİ: GoogleAndroid
   


  Yazan: MoonLife01
 2. Symbian olsa şaşardim zaten :off:
   
 3. Teşekkürler
   
 4. pes olmuş 13 hala rapid kullanan var :D
   
  Xelord bunu beğendi.
 5. yıl olmuş 2012??? :)
   
 6. Rapid mi? :kotu:
  Bu saatten sonra hala rapid kullanan varmı? Parayı gördüler azıttılar kısıtlama üstüne kısıtlama.. Zamanında çok premium olarak kullandım.. Eskiden iyiydi rapid..

  Şimdi Uploaded kullanıyorum.. Kalitesine diyecek yok.. Adamlar sistem yapmış. Kotam her gün için 50GB artıyor. Neredeyse sınırsız indirme.. Ve affialitesi de gayet güzel paralar sunuyor.. Sadece bir program upload ettim 3-4 günde hesabımda 5£ param oldu :)
  Çok iyi para veriyor yeterki takipçiniz olsun ve siteyi destekleyin :oke:
  Yani rapid artık öldü..
   
 7. ama biz free kullanıcılar, o uploaded'a yüklediğiniz dosyaları indirirken can çekişiyoruz. 50 kb/s hız. iyi ki leech siteleri var


  - - - Eklendi - - -

  en iyisi mediafire, basıyor reklamı, basıyor reklamı, ama kısıtlama yok
   
 8. Ayrıntılar için:

  < Resmi açmak için tıklayın >


  - - - Eklendi - - -

  Ama film arşivi yapanlar için Mediafire gibi siteler pek birşey anlam ifade etmiyor.. Çünkü hiçbir uploader netload ve uploaded gibi belli başlı siteler harici upload yapmıyor..


  - - - Eklendi - - -

  Bu arada uploaded direk download özelliği sunuyor dosyaya tıklıyorsun beklemeden hemen indirme işlemi başlıyor ben dosyalarımda bu özelliği aktifleştirdim.. İstersen http://www.maxicep.com/pc-yazilim-genel/daum-potplayer-1-5-34023-14-6-mb-32bit-692999.html bu konudaki programı deneme amaçlı indir.. Senin mediafire dediğin sitemi can çekiştiriyor benim dosyalarım mı kıyasla :)
  Tabi bu imkanları sunmayanları bilemem ama onlar yüzünden siteyi suçlamak doğru olmaz :oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 07:15