ram sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
    Konu Sahibi
ram sorunu
arkadaşlar ne yazıkki n73 kullanıyorum artık ölcem ram yüzünden. bazı uygulamaları açıyorum sonra kapatıyorum ama arkaplan da çalışıyo jbaktan arkaplanda kalan rehber falan onları bile kapatıyorum ama yok oyun oynanmıyor.

bi tek resim çekme programı açık başka da bi şey yok görülüyo zaten. 40 mb ramim nerde benim anlamıyorum artık bi çare yokmu buna ille de n95 mi alıcaz?

ismail

ismail

Üye
ramblow kullanmqyı dene

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
bunun ciddi bir çözümü yok arkadaşın dediği gibi ramblow iyidir, n95 düşünüyorsanda 8gb olanına bakmalisin çünkü düz n95 in ram da fazla değil ortalama 30mb boşta ram kalır ama n95 8gb 85 mb civarında boşta ram kalırki bu da çok rahat yeterlidir, n73 ram sorunu için pek bi ram çözümü yok

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
    Konu Sahibi
zaten 8gb olacak inşallah. Ama babamla konuşmam lazım ona bağlı herşey. Bi de s60v5 mi iyidir n95 mi kullanır bakımından

ismail

ismail

Üye
s60v5 s60v3ün üst versiyodur. Büyük ihtimalle s60v5 iyidir gibi

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
    Konu Sahibi
iyidir de dokunmatik ya ondan şüpelendim :D

ismail

ismail

Üye
kardeş dokunmatik iyi bence :) git bi s60v5 bölümüne git Rambo_FTye sor bi o çok kullandı :D

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
s60v5 yani 5800 N97 vs bunları kullanmamani tavsiye ederim dokunmatik açısından gerçekten zayıf cihazlar sistem olarak s60v3 e göre yeni ama bence temiz bir N95 8gb daha sağlam daha iyi.

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
Bence de N95 8GB alman daha iyi olur.S60v5'leri hiç tavsiye etmem.Dokunmatik Nokia istiyorsan S^3'lere bak.

ismail

ismail

Üye
N95 8GB ne kadar?

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
    Konu Sahibi
benim butcem 200 e kadar o da zorlarsam. Babamın mutluluğuna ve derslere de bağlı :D

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
zaten n95 8gb 150-200 tl arasında :)

- - - Eklendi - - -

alırken ön kamera çalısyor mu, arka kameranın netliğine yan tuşlara usb ile bilgisayar bağlantısının iyi olup olmadığna ki bu usb çok önemli, ekranın temasını değiştir dene, müzik dinle çift hoperlördür, telefonla arkadaşını ara konuş, kızağına dikkat et, wifiye bağlanıp bağlanmadığına titreşimin çalışıp çalışmadına ve bir operatöre ait olup olmadgına dikkat ederek al bu liste uzayabilir bir kullanıcı olarak bunlara dikkat etmeni söylerim birde kullaklık çıkışını dene...

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
    Konu Sahibi
zaten şimdi alamam daha ankara ya döncem babamı ikna edicem tecrübesi olan var mı ikna konusunda :D

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
:) ben babamla açık açık konuşurum parası varsa alır bana istediğimi yada parasını verir alacağım şeyin 21 senedir ikna taktiğim dürüst , samimi ve cıddı olmak :D

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
    Konu Sahibi
Yavaştan almazsam bi anda şoka uğrarım diye korkuyorum :D

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
:d: o senin baban huyunu ve nasıl davranacığını en iyi sen bilirsin :D

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
kayseri de (+,-)150 tl civarında değişiyor,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt