Uygulama RAM Bildirimi

Sponsorlu Bağlantılar

tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
RAM Bildirimi
Merhaba arkadaşlar. Boş Ram miktarını yüzde yada mb olarak ana ekranda yukarı yukarı kısımda şebeke,saat vs bölümünün olduğu yerde gösterecek bir uygulama aramaktayım. Bildiğiniz yada önerebileceğiniz bir uygulama varsa sevinirim. İyi forumlar

eaagent

eaagent

Üye
Clean Master isimli uygulamanın bu tarzda bir seçeneği vardı diye hatırlıyorum.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Aynen clean master widget olarak gösteriyor

tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi

Göstermesini istediğim yer resimde en üst kısımda şebeke, saat, pil durumunun bulunduğu alan. Sağ da sol da farketmez. Ayrıca bazı uygulamalardaki gibi koordinat olarak üzerine bindirme değil de yerleşik olmasını istiyorum.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
vardı sanırım

Eşantiyon:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye

Göstermesini istediğim yer resimde en üst kısımda şebeke, saat, pil durumunun bulunduğu alan. Sağ da sol da farketmez. Ayrıca bazı uygulamalardaki gibi koordinat olarak üzerine bindirme değil de yerleşik olmasını istiyorum.
Bu dediğin biraz imkansız gibi geldi rom yazmadan

tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
Bu dediğin biraz imkansız gibi geldi rom yazmadan

System tuner isimli programda mevcut, yalnız skin batırıyor. Değerin arkasında icon yüzünden pek belli olmuyor değer...

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Üst bara gömmekten bahsediyorsan o iş zor ama bir program ile yapılabilir ama geneli ilk dediğin gibi oraya rotate yapılmış üzerine ayarlanmış oluyor. Programın play fotolarının sonunda gösteriyor. Acayipmiş gerçekten. Bir widget ile kontrol etmek daha mantıklı bence. İnşallah aradığını bulursun kardeşim

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983
tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
linkini verdiğim uygulama istediğimi yapıyor ama tek sıkıntısı belirgin değil. teşekkür ediyorum ilgi alaka için, iyi geceler saygılar

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@

Üst Alt