Rahibin bacağını kutsal diye kesip aldılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Rahip olmak ancak böyle başa bela açar. Hindistan'ın güneyinde 80 yaşındaki bir rahibin sağ bacağı 'sihirli güce sahip' olduğu gerekçesiyle 2 hırsız tarafından kesilip çalındı. Andra Pradeş eyaletinin Tirupati kentinde meydana gelen olayla ilgili bilgi veren polis yetkilisi Pendakanti Dastgiri, geçen hafta 2 kişinin Hindu rahip Yanadi Kondaiah'a gittiğini ve sarhoş ettikleri rahibin 'sihirli' olduğuna inanılan sağ bacağını bir tırpanla keserek, kaçtıklarını belirtti. Köylüler tarafından bulunup hastaneye kaldırılan rahip Kondaiah ise sağ bacağının mistik güçlere sahip olduğunu ve köylülerin de psikolojik ve fiziksel hastalıkları tedavi etme gücüne sahip olduğuna inandıklarını anlattı. Köylüler, Kondaiah'ın gelecekten haberler verdiğine de inanıyor. Rahip Kondaiah ise gözyaşları içinde "Benden yardım isteyen insanlara hep iyi davrandım. Neden bana bunu yaptılar?" diyerek tepkisini dile getirdi. Polis yetkilileri, olayın arkasında başka nedenler de olabileceğini, rahibe kızan hırsızların kendisinden intikam almak için bunu yapmış olabileceklerini belirtiyor. 20 yaşlarında olduğu sanılan zanlıların, rahibin söylediklerinden bazılarının çıkması nedeniyle bacağı kesip çaldıklarının düşünüldüğü, ancak olayın zanlıların yakalanmasından sonra netlik kazanacağı belirtiliyor.
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Artık O Bacağı İyi Bi Şekilde Birbirlerine Uygulamalı Gösterirler..
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
insanlık dışı bi şey ya
 
CEREN

CEREN

Üye
gercekten de insanlık dışı bi davranış
bazı insanlar nasıl bukadar soğuk kanlı olabılıyor anlamıyorum
 

KAFKAS KARTALI

Üye
saçmalık tam bir saçmalık.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt