quıkshare word,exel hakkında yardık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fettuccine

fettuccine

Üye
    Konu Sahibi
quıkshare word,exel hakkında yardık
arkadaşlar tlf bu ozellıklerını nasıl kullanabılırm bkllanan varmı tavsıye edermısınız

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
.doc .xlm ve powerpoint ile bilgisayarda hazırlanmış bu uzantılı dosyalarının içeriğini aynı Pc deki gibi görme imkanı sağlıyor fakat sadece görebiliyorsun yani sen telefon üzerinden .doc uzantılı word belgesi yazamıyorsun. denemek istersen pc deki bi word belgesini telefona at ;)

metintekin

Üye
yooo..Bende çok süper bi office programı war tel için.hem world-exel-powerpoint dosyalarını açabilşiyosun hemde kendin yeni dosyalar oluşturup yazabiliyosun yada kayıtlı dosyaları değiştirebiliyosun.İsteyen olursa siteye upload ederim.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Arkadaş QuikShare serisini sormuş ;)

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Denedim çalışmıormu uygulama geçerliliğini istiyor kurmuyor fakat. bende silmiştim onun için tekrardan nokianın sitesinden indirip kurdum ;) ne varsa orjinal de var...

eon

Üye
Originally posted by PcM@STéR@Oct 24 2005, 02:04 PM
Denedim çalışmıormu uygulama geçerliliğini istiyor kurmuyor fakat. bende silmiştim onun için tekrardan nokianın sitesinden indirip kurdum ;) ne varsa orjinal de var...
[post=198081]Quoted post[/post]​

bende heycanlanmistim. nokia'nin sayfasindaki derken, reader'i mi kastetiyorsun? ben premier versiyonunda kaydetme ve degisiklik de yapabiliyorsun ya ondan heyecan yapmistim ama :(

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
:( üzgünüm "reader" , premier çalışmıor dediğim gibi

batmanli_genc

Üye
Metin tekin o prog siteye upload edermisin kardeş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...