Quick office sorunu var bir göz atarmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakikatPerest

Üye
    Konu Sahibi
Quick office sorunu var bir göz atarmısınız?
S.a Arkdaşlar. Kullandığım N8 1.2 sürümü yüklü olmasına rağmen quick office sürümü 6.0.263 AM görünüyor. Ve ovi mağazadan veya diğer yerlerden indirdiğim 6.4 sürümünü yükleyemiyorum. Bu dahili bir bileşen yüklenemiyor uyarısı alıyorum. Uygulama yöneticisinde de herhangibir quick office ile ilgili birşey yokki kaldırayayım tekrar kurayım. Yani eski sürümü kullanıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden teşekkürler...

s3rseri

Üye
boşver quick office i , S^3 uygulamalar/ofis araçları bölümünde 'smart office' uygulaması var quick ofise on basar hemde imzalı :) ...

HakikatPerest

Üye
    Konu Sahibi
boşver quick office i , S^3 uygulamalar/ofis araçları bölümünde 'smart office' uygulaması var quick ofise on basar hemde imzalı :) ...

haklisin onuda yukledim ama degisiklik yaparken quick office daha kullanisli oluyor...

seydi53

Üye
Daha öncede forumda belirtilmişti. tekrar belirtelim.

Mevcut quick office yazılımını telefondan uygulama yöneticisi - kaldır ile kaldırdıktan sonra office 6.4 otomatik olarak gözükecektir. Kolay gelsin.

HakikatPerest

Üye
    Konu Sahibi
Daha öncede forumda belirtilmişti. tekrar belirtelim.

Mevcut quick office yazılımını telefondan uygulama yöneticisi - kaldır ile kaldırdıktan sonra office 6.4 otomatik olarak gözükecektir. Kolay gelsin.

sorunda bu iste uygulama yoneticisinde quick office ile ilgili hicbirsey yok orada gorunmuyor...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Şöyle denemeni tavsiye ediyorum Q.Office programının kısayolunun bulundu yere (uygulamarda oluyor genelde) gidip Seçenekler/Düzenle/Q.Office iconuna tıklayıp/Seçenekler/Kaldır. Bi dene belki işini görür.

HakikatPerest

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle denemeni tavsiye ediyorum Q.Office programının kısayolunun bulundu yere (uygulamarda oluyor genelde) gidip Seçenekler/Düzenle/Q.Office iconuna tıklayıp/Seçenekler/Kaldır. Bi dene belki işini görür.

tesekkurler buda isime yaramadi sonunda bende nokia servise gittim tekrar yazilim yuklediler sorun duzeldi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt