Quaresma'ya af yok!

• 4 Ekim 2012
  • 341 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

[h=2]Uzun süredir gündemi meşgul eden Quaresma krizinde son karar verildi. Portekizli, devre arasına kadar takımdan ayrı çalışacak.[/h]
    ..Ve dün beklenen olmadı. Yönetimle bir görüşme daha yapan Quaresma için bu toplantıda da anlaşma çıkmadı. Yönetimin, “Yarısı garanti, yarısı maç başı yıllık 2.5 milyon Euro karşılığında 2 yıl yeni anlaşma yapalım ya da aldığın ücreti yarı yarıya indir” önerisine Q7 olumsuz yanıt verdi. Yıldız oyuncu, “Bu mümkün değil. Yapabileceğim 750 bin Euro’luk indirim. Ya da hepsi garanti yılda 2.5 milyondan yeni anlaşma” diyerek masadan kalktığı öğrenildi. Siyah-Beyazlılar ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Portekizli oyuncu, bu anlaşma gereği oynamasa da yılda 3 milyon 750 bin Euro para alacak.

Yazan: Kingmortall
  2. Adam haklı parasını almak istiyor yönetim haklı en yüksek 2.5 milyon gibi kriter koymuş, ikiside geri adım atmıyor yönetim doğru yapıyor beşiktaşi sevse toplamda beşiktaştan alacagi paranın 10 da 1 ini feda etmedi. Ve yönetim sözleşme uzatıyor onunla üç yıl gerçekten burada kalmak istese bjk yı sevse kalırdı,kendi bilir hem oynamıyor hem ülkenin en çok kazanan oyuncusu

3. O zaman sözleşme yapmayacaktılar ...
    Adam hakkini istiyor ... En doğal hakki yani ...

Beşiktaş yönetimi yine hatalı ...

4. Adama 3 yıllık 2.5 milyondan sözleşme onermisler Ali her oyuncu böyle sözleşme yapar uzatır zaten parasını alacak adam ama oynamak istese uzatır hem beşiktaşta olacak hem 3 yıllık güzel para alacak bakalım kim verecek o parayı

5. O parayı şu an kimse vermez q7 ye ...
    Kendisi de bunu iyi biliyordur ...

6. Kendi bilir bence çok güzel bir teklif le gidilmiş ama hem eski yönetim hem taraftar onu çok simartti hakettik

7. Q7 yi seviyorduk ama ...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 02:30