Py Dosyalarını Nasıl Sis Yapabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

cihat04

cihat04

Üye
    Konu Sahibi
Py Dosyalarını Nasıl Sis Yapabilirim?
internette hiç py to sis programı bulamadım.py dosyalarını nasıl paketleyip sis yapabilirim?bilgisi olan var mı?

celilcemre

celilcemre

Üye
py dosxası python klasörüne atılıp scrip deyip çalışıyorsa sis yapılır. Ben yaparım. Modulden okuyorsa modul varsa yine yapılır

cihat04

cihat04

Üye
    Konu Sahibi
Traceback (most recent call last):
File "ped.py", line 1576, in runscript_click
File "F:\Deneme\Touch within Rectangle.py", line 56, in ?
canvas.bind(key_codes.EButton1Down, blue_down, ((0,0), (Total_x,y1)))
AttributeError: 'module' object has no attribute 'EButton1Down'internetten dokunmatik kodları buldum.örnek uygulamanın sis dosyasına yükledim kodlar çalışıyor ama py dosyasını pedden ya da python launcherden çalıştırmayı deneyince bu hatayı veriyor.

celilcemre

celilcemre

Üye
py dosyasını bana atabilirmisin. Bakayım modul istiyorsa ayrı bir sorun dosya yöneticisi istiyorsa ayrı bir sorun. Py dosyasını görmem lazım.

cihat04

cihat04

Üye
    Konu Sahibi
linkini atatım ben ordan indirdim.developer.nokia.com/Community/Wiki/images/5/55/PythonOnSymbianBookExampleCode_TouchWithinRectangle.zip?20101201043042

celilcemre

celilcemre

Üye
Program n95 8gb de çalıştı ama seçenek tuşu çalışmadı. v3v5 destekli

cihat04

cihat04

Üye
    Konu Sahibi
benim telefon 603.Birkaç farklı pythonla denedim hiçbirinde çalışmadı.ama sis dosyasını yükleyip menüden açınca çalıştı.eğer bu kodlarla yazdığım py dosyalarını sis yapabilirsem onlar da çalışacaktır muhtemelen.Bu yüzden py to sis programı arıyorum.

Üst Alt