Puk, tel no ?

• 3 Mayıs 2011
  • 1846 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Beyler suanki hazırkartımın numarasını bilmiyorum.Puk sorunumda var.Puk kodumuda bilmiyorum.Tel numaramın ve puk kodumun yazılı oldugu kagıdıda kayip ettim.:ehe Puk kodumun ve tel numaramı ogrenmem icin neler yapmam lazım ?

Yazan: mslmcl
  2. Durumun zor, fax ile üstüne kayıtlı olan numaraları öğrenebiliyordun diye biliyorum. yada bilinmeyen numaralar servisinden de öğrenirsin ama , rehbere kayıtlı ise :hmmm

3. HazırKart yani sim kartını mı kaybettin?
    Yenisini çıkartmak için hiç mi 1 arkadaşını aramadın? Numaranı görmek ve bilmek adına...
    Ya da senin adına kayıtlı ise en yakın 1 TİM ya da 532 444 0 535 Müşteri Hizmetlerini ara sorununu dile getir yardımcı oluyorlar...
    Numarayı bulmak kolay, zor olmasa gerek!!!
    PUK bilgilerine de aynı şekilde ulaşabiliyorsun...
    Elinde SIM Katın varsa Müşteri Hizmetlerini ara bilgilendirme yönergelerini kullan mutlaka PUK bilgilerine ulaşabilirsin...

4. müşteri hizmetlerini ara yada bi tim merkezine git simkartın arka yüzünde 12 haneli bi numara olucak o numaradan tel numaran çıkıcaktır

5. eyv sagolun beyler

6. once musterı hızmetlerını ara. belkı tc numarandan cıkabılır. olmadı bır tım magazasına gıt ve dılekce ver adına aıt telefon numaralarını ogrenmek ıcn. tım magazaları fax cekıyor. ve cevabı sana fax ıle gelıyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 19:37